- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

BOCHNIA. „Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi”. Informacje dla mieszkańców, a dla dzieci sporo atrakcji ZDJĘCIA

Fot. małgorzata Więcek-cebula

Na bocheńskim Rynku trwa „Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi”. Po godzinie 14 wydarzenie oficjalnie otworzyli: Józef Gawron wicemarszałek Województwa Małopolskiego, poseł Józefa Szczurek-Żelazko, radni Województwa Małopolskiego Anna Mikosz i Piotr Dziurdzia oraz Stefan Kolawiński Burmistrz Bochni.

Impreza przewidziana jest do godz. 17.00. Dla wszystkich odwiedzających przygotowano bezpłatne atrakcje. Wśród nich: punkt konsultacyjny o Funduszach Europejskich, konsultacje z ekodoradcami z Bochni, powiatu i województwa, rekrutacja do projektu „Kierunek Kariera”. Ale to jeszcze nie wszystko.

Są też ciekawe doświadczenia przygotowane przez Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon, pokazy i nauka szermierki z AZS AWF Kraków, breakdance z Misjonarzami Rytmu z Krakowa, brazylijskie Jiu-Jitsu w wykonaniu Grappling Kraków, ścianka wspinaczkowa, stanowiska łucznicze, mobilne przedszkole przygotowane przez Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa, quizy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, eksponaty z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Znowu wtopa ..

    14 maja 2023 godzina 19:07

    Czy ten burmiszcz nie umie w towarzystwie normalnie siedzieć,tylko tak beznadziejnie szeroko i z przykrótkimi spodniami Nieelegancko to wygląda i wstyd przed innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra