- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Przedstawiciele Reaktora B7 chcą pomóc bocheńskim przedsiębiorcom. Napisali petycję do władz miasta!

fot. dariusz Mikoś
- REKLAMA -

Utworzenie portalu internetowego z funkcjami wspierającymi bocheński e-handel oraz przeprowadzenie za pośrednictwem lokalnych mediów akcji promocyjnej tego serwisu – proponują przedstawiciele Reaktor B7. Chcą w ten sposób pomóc pomóc przedsiębiorcom zmagającymi się ze skutkami koronawirusa.

Petycja w tej sprawie trafiła już do Urzędu Miasta w Bochni.

– Od kilku tygodni otrzymujemy liczne sygnały, iż w związku z pandemią COVID-19, bocheńscy przedsiębiorcy przeżywają problemy z bieżącą działalnością, co może przyczynić się do zamknięcia firm i tym samym likwidacji miejsc pracy. Dlatego warto, aby w tak trudnym dla nich okresie promować produkty i ofertę bocheńskich przedsiębiorców i wspomóc ich w bieżącej działalności – podkreślają Sylwia Pachota-Rura i Piotr Cholewa ze Stowarzyszenia Reaktor B7.

Ich zdaniem lokalni konsumenci często nie mają świadomości szerokiej oferty, a nawet istnienia szeregu podmiotów, które prowadzą różnorodną działalność gospodarczą na terenie naszego miasta.


Aby przybliżyć bochnianom ofertę lokalnych przedsiębiorców, Reaktor B7 zaproponowało w swojej petycji:

  • utworzenie portalu internetowego z funkcjami wspierającymi e-handel (opcje zakupu towaru i rezerwacji terminu) przeznaczonego dla bocheńskich przedsiębiorców, umożliwiającego tym przedsiębiorcom nieodpłatne, z podziałem na branże, informowanie internautów o prowadzonej działalności gospodarczej (adres, adres e-mail, przedmiot działalności, telefon, strona www, oferta itp.)
  • przeprowadzenie za pośrednictwem lokalnych mediów akcji promocyjnej portalu internetowego, połączonej z promocją idei wspierania handlu lokalnego, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z walorami solidarności lokalnej, walki z COVID-19 (aspekt zdrowotny) oraz ekologicznym charakterem promowanych rozwiązań.


Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra