- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Pomóż malutkiej Oliwce i przekaż jej 1 procent podatku

- REKLAMA -

Oliwka urodziła się w 35 tygodniu ciąży. Ważyła zaledwie 1360 g. Pierwsze tygodnie pędziła na Oddziale Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Krakowie – Prokocimiu. Lekarze wykryli u niej m.in. wadę serca, wadę układu moczowego, wrodzone zwichnięcie biodra, niedosłuch obustronny. Później okazało się również, że zmaga się z chorobą refluksową oraz licznymi alergiami, a także nieprawidłowym napięciem mięśniowym i asymetrią.

Dziewczynka wymaga opieki wielu specjalistów, w tym ortopedy, gastrologa, alergologa, nefrologa, endokrynologa. Podjęta została próba leczenia wyciągowego biodra, która się jednak nie powiodła, dlatego konieczna jest operacja zdeformowanego stawu. Oliwka wymaga intensywnej rehabilitacji ruchowej. Ze względu na wadę słuchu dziewczynka uczęszcza również do logopedy.

Pomimo tych wszystkich przeciwności Oliwka to cudowne i pogodne dziecko, które z dnia na dzień robi ogromne  postępy i zadziwia rodziców swoją siłą i determinacją. Dzięki wczesnej rehabilitacji i intensywnej pracy bliscy mogą zapewnić jej lepszą przyszłość, jednak wiąże się to z bardzo dużym nakładem finansowym. Dlatego proszą o pomoc i wsparcie finansowe na dalsze leczenie i rehabilitację.

Leczenie i rehabilitację Oliwii Święch można wesprzeć wpłacając fundusze na jej subkonto w Alior Banku: 78 2490 0005 0000 4612 2613 3342. Rodzice dziękują serdecznie za każdą wpłatę!

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra