Wydarzenia

Bochnia. Piękny gest wiśnickiego samorządu. Podarowali szpitalowi respirator!

Dziś do bocheńskiego szpitala dotarł respirator. Podarował go wiśnicki samorząd. Decyzja o zakupie sprzętu zapadła podczas poniedziałkowej sesji RM w Nowym Wiśniczu.

– Działania związane z rozeznaniem rynku i możliwościami zakupu sprzętu zostały podjęte w zeszłym tygodniu. Propozycje otrzymanych ofert respiratorów zostały skonsultowane z dyrekcją i lekarzami szpitala, tak aby mieć pewność, że oferowany sprzęt spełnia wszelkie normy i wymogi konieczne do efektywnego i trwałego użytkowania napisali na FB przedstawiciele wiśnickiego samorządu.

Na zakup sprzętu burmistrz Nowego Wiśnicza oraz radni zdecydowali się w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy. w ten sposób wspierają bocheński szpital, z którego świadczeń niejednokrotnie korzystają mieszkańcy miejscowości gminy Nowy Wiśnicz.

2 komentarze

2 Comments

  1. Ja

    09 kwietnia godzina 05:57

    A w Gminie Bochnia może chociaż przystanki by umyli i zdezynfekowali bo aż wstyd jak się na nie patrzy. A przecież to wizytówka gminy w każdej miejscowości.

  2. maciek

    09 kwietnia godzina 08:02

    ale, że jak ?? z własnej kieszeni burmistrz z radnymi dali?? czy też przeznaczyli pieniądze odebrane ludziom w podatkach na jego zakup ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra