- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Pięknie uczcili Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [DUŻO ZDJĘĆ]

Uroczysta msza św. odprawiona dziś w Bazylice św. Mikołaja w Bochni zainaugurowała bocheńskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Po jej zakończeniu delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem gen. Leopolda Okulickiego. Były też okolicznościowe przemówienia i Apel Pamięci.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Pozdrawiam.

  01 marca 2024 godzina 14:43

  Wybory ino,ino tuż,tuż. A naczelnik armiji gdzie ?!

  • Avatar

   Anonim

   02 marca 2024 godzina 13:32

   Cieszę się, że pomimo rządzących dziś w Warszawie czerwonych barbarzyńców i ich potomków, w naszej Bochni potrafimy zachować się godnie

 2. Avatar

  NIEZŁOMNI PO LATACH

  03 marca 2024 godzina 04:09

  No tak. Wprawdzie byli ONI wyklęci tylko dla nielicznych i wiemy dla których. Dla mnie i wszystkich innych obecnie są oni NIEZŁOMNI a dla mnie dodatkowo też niezwyciężeni. Ile im zawdzięcza Polska nie wszyscy wiedzą chociaż Instytut Pamięci Narodowej wykonał na tym polu ogromną pracę. I chwała im za to chociaż rządzący obecnie czynią jak mi się wydaje wszystko aby ograniczyć lub być może nawet całkowicie zlikwidować TĘ instytucję. Chciałbym mocno wierzyć, że wszyscy uczestnicy Uroczystości zjawili się na manifestacji z pobudek patriotycznych a nie li tylko aby się pokazać publicznie przed wyborami samorządowymi. CHWAŁA BOHATEROM !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra