Wizyta duszpasterska

Bochnia. Parafia św. Mikołaja – PEŁNY PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2019/20

fot. jakub gasek

Parafia św. Mikołaja podała pełny program tegorocznej kolędy. W niedziele i święta wizyta duszpasterska rozpocznie się o godzinie 14.00, a w soboty od godziny 9.00. Natomiast w pozostałe dni – od godz. 15.30.

Gdyby nie było możliwe przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie, można w kancelarii parafialnej ustalić inną datę i godzinę.

Jeżeli rodzina nie była obecna w domu w wyznaczonym dniu, a ma życzenie przyjąć bło­go­sła­wień­stwo, albo jeśli jakiś dom lub ulica zostały omyłkowo pominięte, albo jeśli do planu wkradła się inna pomyłka, również prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Coraz bardziej upowszechnia się piękny zwyczaj, że go­spo­darz domu wy­cho­dzi na spotkanie księdza i wprowadza go do mie­szka­nia, a potem, na pożegnanie, odprowadza go do na­stę­pne­go domu i witając się z sąsiadem, niejako przekazuje mu troskę o duszpasterza.

Piątek – 27.12.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Widok od początku i od końca

– Ul. Sądecka numery parzyste i nieparzyste od początku i od końca

– Ul. Gródek Wójtowski od końca

– Ul. Gołębia od dołu

Sobota – 28.12.2019 – od godz. 9.00

– Ul. Langera blok 9 od końca

– Ul. Chodenicka od początku i od końca

– Ul. Kręta i Karosek numery nieparzyste od początku

– Ul. Karosek numery parzyste od początku

– Ul. Solna Góra bez bloków od końca

– Ul. Karasia i Lipie, Pobiedacza, Furdzika, Szewczyka, Wilczyńskiego, Dreścika od końca

– Ul. Popka od końca

Niedziela – 29.12.2019 – od godz. 14.00

– Ul. Sądecka blok 9 (32–1) i blok 10

– Ul. Poniatowskiego blok 44 od końca

– Ul. Konstytucji 3 Maja bez bloków od końca

– Ul. Solna Góra blok 40 od końca

– Ul. Górska, Leśna, Andrusikiewicza od końca

– Ul. Brzozowa od początku i od końca z ulicami Volkmara i Lotników Polskich

— — — — — — — — — — — — — — — —

Poniedziałek – 30.12.2019 – od godz. 15.30

– Ul. Dąbrowskiego numery parzyste od końca

– Ul. Dąbrowskiego numery nieparzyste od końca i ul. Czyżewicza

– Ul. Konstytucji 3 Maja blok 27 od końca

– Ul. Konstytucji 3 Maja blok 25 od końca

– Ul. św. Marka blok 2 (45–23, 22–1)

– Ul. Regis od końca

– Ul. Na Kąty od końca

Czwartek – 02.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Świętokrzyska od końca

– Ul. Poniatowskiego bez bloków od początku i od końca

– Ul. Pod Lipką domy prywatne i blok od początku i od końca

Piątek – 03.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Proszowska numery parzyste i nieparzyste od końca i blok nr 50

Sobota – 04.01.2020 – od godz. 9.00

– Ul. Kurów numery parzyste i ul. Olszynowa od końca

– Ul. Kurów numery nieparzyste i ul. Wińskiej od końca

– Ul. Dubielice i Grabiny od końca

– Ul. Centrum Kurowa od końca

– Ul. Wodociągowa, Mjr. Bacy i Targowa od końca

– Ul. Goczałkowskich od początku i od końca

Niedziela – 05.01.2020 – od godz. 14.00

– Ul. Węgierska od początku i od końca

– Ul. Nad Babicą od końca

– Ul. Romana od końca

– Ul. Żeromskiego od końca

– Ul. Kazimierza Wielkiego blok 36 (60–1)

— — — — — — — — — — — — — — — —

Poniedziałek – 06.01.2020 – od godz. 14.00

– Ul. Czackiego i Stasiaka od końca

– Ul. Polna od końca

– Ul. Rejtana od początku i od końca

– Ul. Gadowskiego od końca

Wtorek – 07.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Rynek, Szewska, Wolnica, Kącik od końca

– Ul. Kościuszki i Kmity od końca

– Ul. Uzbornia od końca

– Ul. Różana od końca

– Ul. Krótka, za Szybem od końca i plac św. Kingi

Środa – 08.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. św. Leonarda blok 12 od początku i od końca

– Ul. św. Leonarda blok 67 (45–23, 22–1)

– Ul. św. Leonarda blok 59 (45–23, 22–1)

Czwartek – 09 .01.2020 od godz. 15.30

– Ul. Langera blok 2 (60–35, 34–1)

– Ul. Fischera i Krasińskiego od końca

Piątek – 10.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Sienkiewicza numery parzyste i nieparzyste od początku i od końca

– Ul. 20 Stycznia od początku i od końca

– Ul. Wąwóz z ulicą Tischnera od końca

Sobota – 11.01.2020 – od godz. 9.00

– Ul. Górników od końca i bloki od początku

– Ul. Grodeckiego od początku i od końca

– Ul. Na Buczków od końca

– Ul. Wygoda blok 107b, 107c, 107d od końca

Niedziela – 12.01.2020 – od godz. 14.00

– Ul. Kolejowa blok 5 od końca

– Ul. Krakowska blok 18 (60–31, 30–1)

– Ul. Wygoda bloki 105, 107a od końca

– Ul. Ptaśnika od końca

– Ul. Piotrowicza i Garncarska od końca

— — — — — — — — — — — — — — — —

Poniedziałek – 13.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Langera bez bloków i Więźniów Oświęcimia od końca

– Ul. Korbońskiego od początku i od końca

– Ul. Kolejowa blok 13 od początku i od końca

– Ul. Frycza i Korty od końca

– Ul. Poniatowskiego blok 50 od końca

Wtorek – 14.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Poniatowskiego blok 46, 48, 52 od końca

– Ul. św. Marka bez bloku nr 2 od końca

– Ul. Rzeźnicka od końca

– Ul. Kolejowa blok 2 od końca

Środa – 15.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Kolejowa blok 4 od końca

– Ul. Kolejowa blok 3 (40–21, 20–1)

– Ul. Kolejowa blok 3a od końca

– Ul. św. Leonarda blok 53 od końca

– Ul. Solna Góra blok 32 od końca

Czwartek – 16.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Solna Góra blok 28, 30, 34, 36, 38 od końca

Piątek – 17.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Hutnicza od końca

– Ul. św. Leonarda blok 61 (90–68, 67–46, 45–23, 22–1)

– Ul. św. Leonarda blok 63 (45–23, 22–1)

Sobota – 18.01.2020 – od godz. 9.00

– Ul. Wygoda od początku i od końca

– Ul. Oracka numery parzyste i nieparzyste od końca

– Ul. Bujaka od początku i od końca

Niedziela – 19.01.2020 – od godz. 14.00

– Ul. Trinitatis numery parzyste i nieparzyste od końca

– Ul. Bernardyńska od końca

– Ul. Biała od początku i od końca z ulicą Benesza

– Ul. Matejki od końca

— — — — — — — — — — — — — — — —

Poniedziałek – 20.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Partyzantów, Składowa, Łany od końca

– Ul. Langera blok 7 (45–23, 22–1)

– Ul. św. Leonarda blok 22 (45–23, 22–1)

– Ul. św. Leonarda blok 65 (75–51, 50–26, 25–1)

Wtorek – 21.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Karolina bloki 14a, 14b, 14e od końca

– Ul. św. Leonarda blok 31 od końca

– Ul. Campi od dołu i od góry

Środa – 22.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. św. Leonarda blok 69 (90–68, 67–46, 45–23, 22–1)

– Ul. Kolejowa, Bielawskiej i Wojska Polskiego bez bloków od końca

– Ul. Kazimierza Wielkiego numery parzyste i nieparzyste od końca z blokiem

– Ul. Bukowskiego

Czwartek – 23.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. św. Leonarda blok 31a, 31b, 31c od końca

– Ul. Bracka i Kowalska od początku

– Ul. Kowalska i Storynka od końca

Piątek – 24.01.2020 – od godz. 15.30

– Ul. Krakowska bez bloków od końca

– Ul. Windakiewicza od dołu i od góry

– Ul. Trudna numery parzyste i nieparzyste od końca

– Ul. Niecała od początku i od końca z ulicą Galasa

Sobota – 25.01.2020 – od godz. 9.00

– Ul. Kazimierza Wielkiego blok 37 (60–31, 30–1)

– Ul. Krzeczowska numery parzyste i nieparzyste od końca

Niedziela – 26.01.2020 – od godz. 14.00

– Ul. Karolina blok 7 (84–55, 54–29, 28–1)

– Ul. Staszica od końca

– Ul. św. Leonarda bez bloków od końca

– Ul. Kraszewskiego od końca, Dominikańska i Solna

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra