- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Na miesiąc zamknięty odcinek ul. Podedworze MAPA

- REKLAMA -

Trwają prace stabilizacyjne osuwiska przy ul. Łychów. W związku z zostanie całkowicie wyłączony z ruchu odcinek ulicy Podedworze. Fragmentem drogi nie będzie można przejechać od 16 lipca do 19. sierpnia 2019 roku.

W związku z realizacją inwestycji pn. ,, Stabilizacja i zabezpieczenie osuwiska wraz z odbudową drogi ul. Łychów w Bochni’’, od dnia 16.07.2019 r.  nastąpi zmiana  organizacji ruchu na ul. Łychów i ul. Podedworze. W/w. ulice zostają całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów samochodowych, możliwy będzie jedynie ruch pieszy. Ruch samochodowy będzie się odbywał wyznaczonymi objazdami.

Z uwagi na kolejność  prowadzonych prac, ulice będą wyłączane z ruchu w dwóch etapach.

Etap I – ze względu na prowadzone prace przy przebudowie kanalizacji deszczowej i sanitarnej nastąpi całkowite zamknięcie  fragmentu ul. Podedworze dla ruchu kołowego na okres ok. 1 miesiąca. Możliwy będzie jedynie ruch pieszy – dojście do posesji.

Po zakończeniu  prac instalacyjnych, przywrócona zostanie możliwość dojazdu pojazdów mieszkańców do posesji na ul. Podedworze po tymczasowo odtworzonej nawierzchni, ulica pozostanie zamknięta dla ruchu tranzytowego.

Etap II – całkowite zamknięcie ul. Łychów dla ruchu kołowego ze względu na prace związane z zabezpieczeniem osuwiska oraz przebudową drogi przewidziane na okres sierpień-grudzień 2019 r.

Prosimy kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i podporządkowanie się wprowadzonemu oznakowaniu na czas prowadzonych robót.

4 komentarze

4 Comments

 1. oferent

  15 lipca 2019 godzina 11:48

  Kto na to wyraził zgodę skoro w ogłoszeniu o przetargu jest napisane : ,,5) utrzymanie należytego i prawidłowego oznakowania oraz bezpiecznego poruszania się pieszych oraz pojazdów przez cały okres realizacji zadania – dla ruchu lokalnego” .
  Czy znowu mamy do czynienia z łamaniem zasad ?

 2. Mieszkaniec

  15 lipca 2019 godzina 12:32

  Ciekawe w jaki sposob będzie mogla w okresie od sierpnia do grudnia przejechac np straż pożarna do domów na zamkniętym odcinku ul.Łychów,oraz do domów na ul.Podedworze do wiaduktu i domów położnych na przy ulicy idącej w stronę cmentarza?? Straż pożarna nie jest w stanie przejechać pod wiaduktem,który jest zbyt niski….

 3. Mieszkanka

  17 lipca 2019 godzina 12:03

  Obecnie, pomimo zamknięcia ulicy Podedworze od Gereksu w stronę Łychowa, mieszkańcy niektórych domów bez problemu mogą dojechać do swoich parceli. Nie wiem, czy są to wybrańcy bogów, bo o kilku numerach niestety zapomniano. Jeden sąsiad bez problemu dojedzie do domu, drugi nie zostaje przepuszczony bo nie ma go w telefonie robotników. I niestety nikt też nie kieruje ruchem. A chyba pasowałoby

 4. Anonim

  14 sierpnia 2019 godzina 21:19

  Bardzo ciekawe zdarzenia tu mają miejsce i nikogo z urzędników to nie obchodzi. Można się domyślić dlaczego… Znów KTOŚ sobie urządził prywatny folwark. Osobiście nikogo nie proszę o umożliwienie przejazdu,bo takie moje prawo.Drodzy Panowie Robotnicy-wypadałoby po sobie zostawiać porzadek i nie robić zdjęć przejeżdżąjacym…Czyż to nie bezprawne??????!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra