Wydarzenia

Bochnia. Niesamowity efekt bocheńskiej akcji szycia maseczek!

Blisko 1100 członków liczy bocheńska grupa „Spontaniczna akcja szycia maseczek dla szpitali przychodni i innych służb”. W efekcie powstało już setki maseczek. Mieszkańcy Bochni odpowiedzieli też na apel założycieli grupy, przekazując do szpitala środki dezynfekujące.

Chyba nikt się nie spodziewał takiego odzewu. Codziennie zgłaszają się nowe osoby gotowe wesprzeć tę piękną inicjatywę. W prywatnych domach, ale też szwalniach powstają setki nowych maseczek.

Do akcji włączają się także prywatne osoby, które przekazują placówkom medycznym środki dezynfekujące i materiały ochronne.

Akcję można cały czas wspierać także finansowo. Na portalu pomagam.pl uruchomiono zbiórkę między innymi na zakup materiałów i tasiemek.

AKCJĘ MOŻNA WESPRZEĆ TU Warto dodać, że do tej pory wsparło ją blisko 170 osób wpłacając ponad 10 tys. zł, czyli dwa razy więcej, niż założyli organizatorzy zbiórki ustalając cel tej akcji.

Przez cały czas można przyłączyć się także do grupy. Tutaj znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat tej akcji. KLIKNIJ

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra