- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Marta Mrzygłód z wysokim miejscem na liście Konfederacji

Fot. archiwum Marta Mrzygłód
- REKLAMA -

Są spore szanse, że Bochnia będzie miała swojego posła z listy Konfederacji! Marta Mrzygłód właścicielka działającego w Bochni centrum medycznego znalazła się na trzecim miejscu na liście tego ugrupowania. Dziś w Tarnowie Konfederacja zaprezentowała pierwszą trójkę kandydatów.

Jedynką na liście Konfederacji jest Karol Pęczek – samorządowiec, kierujący biurem poselskim Konrada Berkowicza w Tarnowie, z drugim miejscem wystartuje Patryk Mierzwa z Brzeska i lider Ruchu Narodowego w Tarnowie, a z numer 3 Marta Mrzygłód właścicielka centrum medycznego działającego w Bochni.

Konfederacja liczy, że w tarnowskim okręgu wyborczym zdobędzie co najmniej dwa mandaty. Tak prognozuje też analityk Marcin Palade. Jego zdaniem w okręgu tarnowskim Konfederacja mogłaby liczyć na 2 mandaty kosztem Prawa i Sprawiedliwości.

8 komentarzy

8 Comments

 1. Avatar

  Szczery

  16 lipca 2023 godzina 00:01

  ***** *** i konfederację 🙂

 2. Avatar

  Jmk232

  16 lipca 2023 godzina 02:39

  Super wprowadźmy do Sejmu więcej rosyjskiego elementu.

  Pani mm promuje strach przed promieniowaniem z mikrofalówki ale UV ze słońca się nie boi.

 3. Avatar

  Anonim

  16 lipca 2023 godzina 06:34

  Nie daj Boże i to kobieta dała się wkręcić do partii która ma kobiety za nic wstyd wstyd wstyd

 4. Avatar

  Lucy

  16 lipca 2023 godzina 10:33

  Ludzie zajmijcie się sobą do szczęścia nie jest potrzebna żadna partia , ani władza kościelna czy świecka. Do szczęścia potrzeba wiary w siebie roztropności, rozsądku moralnej duszy i świadomości że jest się tu tylko po to aby się z doświadczenia uczyc

 5. Avatar

  Welcome to the real world

  16 lipca 2023 godzina 12:11

  Jak można popierać tę formację polityczną? Zlepek szalonych idei propagowanych przez jeszcze bardziej szalonych ludzi. Monarchiści, foliarze, skrajni narodowcy, mizogini, ukryta opcja rosyjska, ekstremalni liberałowie gospodarczy, zMenceni luzacy, którzy mają problem z wyartykułowaniem tego co myślą po trzech piwach… Głosowanie na nich to położenie ręki na przycisku do rozmontowania tego kraju. A skończy się to tak jak zwykle, wybrani się nachapią, a reszta będzie na ich fanaberie tyrać jak woły, bo na tym się ten ich liberalizm opiera.
  WOLNOŚĆ TO NIE SWAWOLA

 6. Avatar

  Bez SęSu

  16 lipca 2023 godzina 13:25

  Bleee i ***** te analizy nietrafione

 7. Avatar

  Jan z Powiśla

  17 lipca 2023 godzina 16:14

  Minęło już tyle miesięcy od odebrania prawa wykonywania zawodu naszemu zakaźnikowi, a kandydaci Konfederacji programu reformy systemu kontroli zawodu lekarza nie przedstawili. To skandal! W Tarnowie wiele nie ugrają.

 8. Avatar

  Dla dobra Polski

  17 lipca 2023 godzina 17:09

  Brawo dla tej pani,tylko konfederacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra