- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wybory 2018

Bochnia. Krzysztof Kokoszka: dziękuję mieszkańcom za zaufanie

Fot. Wojtek Salamon
- REKLAMA -

Krzysztof Kokoszka, który w II turze wyborów uzyskał wynik 5406 przegrywając ze Stefanem Kolawińskim zaledwie różnicą 135 głosów dziękuje mieszkańcom Bochni za poparcie:

Chciałbym podziękować wszystkim mieszkańcom Bochni za tak liczny udział w II turze wyborów samorządowych oraz za ogromne zaufanie jakim mnie obdarzono, które jest dla mnie wielkim zobowiązaniem do dalszej aktywnej pracy na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Serdecznie gratuluję mojemu kontrakandydatowi Stefanowi Kolawińskiemu ponownego wyboru na stanowisko Burmistrza Miasta Bochnia.

Jednocześnie deklaruję swoją pomoc i dalsze zaangażowanie w rozwój naszego miasta.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Jerzy Dyga

  05 listopada 2018 godzina 20:06

  Był pan lepszym kandydatem , ale przegrał pan z twardym blokiem Kolawiński – Węgrzyn – Lysy z okresu Polski Ludowej. Widać ,że Bochnia jeszcze nie dorosła do zmiany pokoleniowej i potrzebnego przyspieszenia rozwoju naszego miasta. Społeczeństwo nie zostało należycie poinformowane o wadach zarządzania Bochnia np. tych z listu p. Klimy

  http://www.czasbochenski.pl/data/upload/pdf/Stanowisko%20Bochenskie%20Porozymienie%202017.pdf

  Bochnia musi poczekać kolejne 5 lat . Gratulację dla wszystkich za dobrą lekcję demokracji. Zyczę dobrej wspólnej pracy dla dobra nas wszystkich. Proszę mimo przegranej dalej działać dla nas.

 2. Avatar

  Rozczarowany

  09 listopada 2018 godzina 08:51

  Zgadzam się w 100% lokalne społeczeństwo , niestety nadal z mgłą na oczach:(ale raptem rok dwa i wszyscy, którzy głosowali na P.Kolawińskiego dostrzegą swój błąd.Będziemy nadal w tym samym jak nie gorszym miejscu:(Pan Kokoszka dałby Bochni nowe świeże możliwości i działanie , a tak zostaje słuchanie obietnic i patrzenie jak ościenne miast:Wieliczka ,Proszowice rozwijają się z dnia na dzień.Przykre ale prawdziwe.Jedynie zostaje nam dziękować i prosić P.Kokoszkę o dalsze czynne działanie na rzecz miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra