- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Już nie tylko maseczki, ale także środki dezynfekujące, kremy, rękawiczki… Wielki odzew bocheńskiej akcji!

- REKLAMA -

Maseczki, które szyją mieszkanki Bochni i okolic trafiają do szpitala, przychodni, ale też służb, które ich potrzebują. Utworzona w poniedziałek grupa SZYJEMY MASECZKI DLA SZPITALI, PRZYCHODNI I INNYCH SŁUŻB liczy już ponad 900 osób. Nowych członków gotowych pomagać, ciągle przybywa!

I ta pomoc ma bardzo konkretny charakter. Wczoraj do SOR w Bochni z Salonu Urody Estetiq trafiły płyny do dezynfekcji i rękawiczki.

Byli też inni darczyńcy, którzy przynosili niezbędne w obecnej sytuacji środki dezynfekujące.

Cały czas trwa także szycie maseczek. Są one odkażane i pakowane w woreczki.

W akcję zaangażowane jest wiele osób. Za tę pomoc szpital bardzo dziękuje.

– Ta sytuacja pokazuje, że w tak trudnych czasach, w jakich się obecnie znajdujemy, można polegać na wielu osobach. To fantastyczna akcja – podkreśla Jarosław Gucwa, szef SOR w Bochni.

Wszystko wskazuje na to, że akcja przekroczy granice powiatu bocheńskiego. Pomocy potrzebuje bowiem także szpital w Brzesku. Już są pierwsze osoby z Brzeska, gotowe wspomóc tę inicjatywę!

Osoby zainteresowane wsparciem tej inicjatywy (zakup materiału, ale też szycie maseczek) mogą kontaktować się z inicjatorką akcji Ewą Maciuszek pod nr tel. 602 532 423.

Akcję można wesprzeć przekazując fundusze na specjalnie utworzonej zbiórce KLIKNIJ I WESPRZYJ AKCJĘ. Na koncie jest już ponad 7 tys. zł!

2 komentarze

2 Comments

 1. Kowalski Wiesław

  24 marca godzina 12:08

  Ten szpital to szkoda wspierać jak tam tylko ludzi wcześniej wykończą niż co kolwiek pomogą po za tym. Szkoda rękawiczek na nich jak co kolwiek poważniejszego to odsyłają do innych szpitali jak jeszcze zdarza i gość ma chęć przeżycia nie polecam tego się zwłaszcza z dyrektorem który podkładać dobrze ręki złamanej nie potrafi s jest kieroenikiem SOR !!!

 2. WIREK

  03 kwietnia godzina 23:15

  Smutne ale prawdziwe
  Są tu mądrzy prawi i empatyczni
  lekarze
  A co do pana G To przecież
  interesant.
  Nie polecam ani jako czlowieka
  ani medyka.Ale parcie na szkło
  niezmiennie ma wielkie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra