Wydarzenia

Bochnia. Dziś w Małej Czarnej Bistro „Ćwiczenia z patrzenia” – Ładne brzydkie miasta”

Na godzinę 17 zaplanowano spotkanie z cyklu „Ćwiczenia z patrzenia”. Tym razem na temat „Ładne brzydkie miasta”. Organizatorem spotkania w małej Czarnej Bistro jest Stowarzyszenie Reaktor B7.

Do dyskusji organizatorzy zaprosili zastępcę burmistrza Bochni Gustawa Kortę, architekta – Maksymiliana Kobielę oraz Marcina Wolnego ze Studia Otwartego.

-Rozpoczynamy kolejną część zabiegów Reaktora B7 o wygląd i funkcjonalność przestrzeni publicznej w Bochni. Podstawową okazją jest kolejny rok naszej działalności, a dodatkową to Uchwała krajobrazowa, która wchodzi w życie na początku kwietnia 2019 roku. Jak pamiętacie po spotkaniu z Filipem Springerem, celem ćwiczeń z patrzenia jest spojrzenie na naszą lokalną rzeczywistość z inspirującego punktu widzenia. I tym razem takie myślenia przyświeca doborowi gości. Tym razem naszym gościem specjalnym będzie Marcin Wolny – napisali w zaproszeniu na spotkanie jego organizatorzy.

Marcin Wolny – projektant grafiki użytkowej z 20-letnią praktyką, absolwent Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Współzałożyciel i partner zarządzający Studia Otwartego, specjalizującego się w brandingu, identyfikacji wizualnej i grafice użytkowej. Jako autor, współautor lub prowadzący projekt brał udział w opracowaniu i wdrożeniu identyfikacji wizualnej ponad stu marek firm, instytucji, miejsc i wydarzeń. Wśród nich – miast Rybnik i Wadowice, radia RMF, Radia Kraków, Instytutu Książki, Festiwalu Kultury Żydowskiej, Narodowego Starego Teatru w Krakowie, Akademii Sztuk Teatralnych (dawniej PWST), Narodowego Archiwum Cyfrowego i innych.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra