Wydarzenia

Bochnia. Cztery miesiące trwał remont. W czwartek otwarcie sklepu „Floris” WIDEO

Jak zapowiadali tak zrobili. Po czterech miesiącach Społem Bochnia otwiera po remoncie sklep „Floris”. Miejsce to zmieniło się nie do poznania. Zobaczcie sami!

https://www.facebook.com/SpolemPSSBochnia/videos/2367761233341762/

Sklep został przebudowany według projektu bocheńskiej firmy „INVEST SOLID”. Jej projektanci zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Chodziło o to, aby klienci w wygodny sposób mogli robić zakupy.

To drugi sklep Społem Bochnia, po delikatesach przy Rynku, który został odnowiony w ostatnim czasie. Obecny remont zbiegł się w czasie z obchodami 100-lecia Społem.

-W przypadku sklepu Floris właściwym stwierdzeniem jest „sklep postawiono na nowo”, gdyż budynek został rozebrany i skonstruowany od nowa – wyjaśniają przedstawiciele PSS Społem w Bochni.

Nowy sklep ma poszerzoną ofertę masarni, warzyw i owoców oraz produktów własnych.

Ważną kwestią jest również wpisanie się w najnowsze trendy ekologiczne, gdyż nowy budynek pobiera zdecydowanie mniej energii. Ogólna powierzchnia sklepu się nie zmieniła, a do pracy  wróciła ta sama załoga, która obsługiwała klientów przed remontem.

Podczas remontu zużyto m.in. 140 tys. wkrętów, 18  km przewodów elektrycznych, a ekipa budowana przepracowała 32 472 godziny.

Efekty prac zobaczyć można już jutro o godz. 8.00

4 komentarze

4 Comments

 1. filolog

  09 października godzina 10:28

  Najładniejszy ten sklep był wtedy, gdy był najstarszy. Ten, który pamiętam z młodości..

 2. Anonim

  09 października godzina 11:00

  Lubię robić zakupy w sklepach Społem. W BSAG ogłoszony jest przetarg na ostatnie działki idealne na sklep z parkingiem. Może właśnie rodzime Społem zainwestowałoby tam w nowy duży sklep?

  • Arek

   10 października godzina 13:28

   Masz racje.. bocheńskie Społem powinno ekspandować i rozwijać się… te działki w BSAG mają przeznaczenie produkcyjne.. wiec mogą tam budować firmy coś produkujące lub firmy usług komercyjnych, usługi detaliczne jakim jakimi jest sprzedaż spożywcza nie mają tam co szukać. Wiem że sąsiedni Krzeczów jest skromnie zaopatrzony w ofertę sklepów… dlaczego nie tam otworzyć kolejny sklep?.. ewentualnie po drugiej stronie drogi, Gmina Rzezawa ma działki, które w przyszłości będą miały przeznaczenie komercyjne, i tam z pewnością może się udać.

 3. S.

  09 października godzina 16:12

  Gdyby jeszcze wrócił neon z pierwszego wystroju sklepu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra