Wydarzenia

Bochnia. Andrzej Zając został przewodniczącym Ogólnopolskiego Forum Dyrektorów PUP

Fot. Wojtek Salamon

Szef Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni będzie reprezentował wszystkie urzędy na forum ogólnopolskim i międzynarodowym. Będzie też inicjował i opiniował akty prawne dotyczące działalności powiatowych urzędów pracy.

Andrzej Zając z PUP w Bochni związany jest od 1997 roku. Początkowo był głównym specjalistą do spraw informatyki, od kwietnia 2014 roku pracował jako zastępca dyrektora. Szefem PUP został w październiku 2014 roku.

Przewodniczący Ogólnopolskiego Forum Dyrektorów PUP będzie odpowiadał także za inspirowanie i podejmowanie wspólnych inicjatyw mających wpływ na rozwój nowoczesnych i efektywnych publicznych służb zatrudnienia, podejmowanie wspólnych przedsięwzięć w zakresie zadań realizowanych przez powiatowe urzędy pracy, promowanie i upowszechnianie najciekawszych projektów i dobrych praktyk realizowanych przez urzędy pracy, podejmowanie działań wspierających efektywne wykorzystanie środków Unii Europejskiej oraz wymianę kontaktów i doświadczeń międzynarodowych.

2 komentarze

2 Comments

  1. Eugeniusz Konieczny

    30 kwietnia godzina 14:10

    Składam serdeczne gratulacje, życząc satysfakcji i osiągnięć na powierzonej funkcji.

  2. irena

    30 kwietnia godzina 17:08

    Ja tez gratuluje. Nie zmienia to jednak mojego zdania ze Urzedy Pracy powinno sie zlikwidowac bo przejadaja pieniadze podatnikow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra