Wydarzenia

Bochnia. 16-latek wtargnął na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód

Policjanci z bocheńskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w środę ok. godziny 18.45 przy parkingu dla busów obok ul. Trudnej. 49-letni mieszkaniec Limanowej kierujący volswagenem passatem potrącił 16-latka z Leszczyny. Na szczęście chłopakowi nic poważnego się nie stało.

Trafił on do szpitala z ogólnymi potłuczeniami, po przebadaniu opuścił lecznicę.

-Wszystko wskazuje na to, że chłopak wtargnął z chodnika na jezdnię, nie sygnalizując tego w żaden sposób. Kierowca nie miał możliwości uniknięcia jego potrącenia – mówi Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy KPP w Bochni.

Kierowca volswagena był trzeźwy.

2 komentarze

2 Comments

  1. Aledka

    07 listopada godzina 13:56

    Mi ostatnio małolata koło hali targowej weszła na czerwonym świetle prawie pod koła, milimetry brakowały żeby ją potrącić. Ja wtedy miałam zielone. Niestety teraz zamiast patrzeć dookoła to zagapieni w telefony a później się dziwić że tragedia … I winić kierowców. Jak nawet nie patrzą bo myślą że im wszystko wolno. A samochód w miejscu się nie zatrzyma.

  2. Pulpet

    08 listopada godzina 04:47

    W Bochni łażą jak chcą, ostatnio małolata na hulajnodze elektrycznej wyjeżdżała ze storynki w Kowalską pod prąd. Prawie we mnie wjechała i jeszcze miała pretensje że nie uważam i że nie jestem eko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra