- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

300 seniorów 80+ zapisało się na szczepienia przeciwko COVID-19 w przychodni przy ul. Floris w Bochni

- REKLAMA -

Szczepienia w miejskiej przychodni ruszą w środę 27 stycznia. Będą realizowane przez dwa dni w tygodniu i potrwają do końca marca. Osoby, które mają problem z dotarciem do przychodni mogą skorzystać z transportu, który zapewni im samorząd bocheński.

Z bezpłatnego transportu do punktu szczepień mogą skorzystać osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami. Pomoc przewidziana jest także dla wszystkich osób mających trudności z dostępem do punktu szczepień.

Zapisy na taki transport są przyjmowane pod numerem telefonu  14 614 91 56

W najbliższy piątek rusza rejestracja do szczepienia przeciwko COVID-19 osób, które skończyły 70 lat.

Jak się można zarejestrować?

1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989. Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty naszczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby. rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

2. Skontaktuj się z punktem szczepień Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni pod numerem telefonu 579658497 lub osobiście w rejestracji dziecięcej SPM ZOZ w Bochni

3. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem. chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.Przed szczepieniem należy wypełnić ankietę, która możesz pobrać tutaj i wypełnić w domu lub otrzymasz ją w punkcie szczepień.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra