Artykuł partnerski

Trenowanie w klubie z dzieckiem? W klubie Fightman jest to możliwe!

W dzisiejszych czasach aktywny tryb życia jest coraz bardziej powszechny, a wizyta na klubie sportowym lub uczestnictwo w różnego rodzaju zajęciach sportowych staje się integralną częścią życia dla wielu z nas.Coraz częściej dbamy o swoją kondycję fizyczną i wygląd, nie tylko jako chwilową modę, ale jako stały element naszego stylu życia.


Codzienność współczesnego życia często uniemożliwia nam pełne poświęcenie się konkretnym dyscyplinom sportowym, takim jak na przykład sporty walki.Dlatego też coraz więcej osób wybiera trening siłowy, funkcjonalny lub wytrzymałościowy, jako sposób poprawy kondycji fizycznej, kształtowania sylwetki i zwiększania siły.

W realizacji naszych celów fitnessowych kluczowe są odpowiednie plany treningowe i wsparcie instruktorów, tym kontekście klub Fightman wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, oferując nie tylko treningi sportów walki, ale także wyposażoną strefę do treningu siłowego i funkcjonalnego. Dodatkowo, w klubie dostępna jest szeroka gama zajęć, które wpisują się w różne rodzaje treningu, w tym funkcjonalnego, który ma na celu wszechstronne wzmocnienie naszego ciała poprzez naśladowanie ruchów wykonywanych podczas codziennych aktywności.


Indywidualne podejście instruktorów pozwala na dostosowanie intensywności treningów do potrzeb każdego uczestnika. Ponadto, klub oferuje także zajęcia o charakterze rehabilitacyjnym, które pomagają w rozwiązywaniu problemów z ciałem poprzez zwiększanie elastyczności mięśni, ścięgien i więzadeł.


Jednym z unikalnych aspektów klubu Fightman jest możliwość treningu razem z dziećmi. Dzieci spędzają czas trenując na macie, podczas gdy ich rodzice mogą skupić się na swoich treningach w strefie cross. Atmosfera w klubie jest przyjazna dla rodzin, a instruktorzy zawsze służą pomocą zarówno najmłodszym, jak i ich opiekunom.


Takie podejście do treningu przynosi korzyści obu stronom, dzieci mogą obserwować swoich rodziców angażujących się w aktywność fizyczną i sami zaczynają kształtować zdrowe nawyki życia. W klubie organizowane są także specjalne zajęcia, podczas których rodzice i dzieci mogą ćwiczyć razem, rozwijając swoją gibkość, zwinność i koordynację.


Warto podkreślić, że rodzinne treningi w klubie mogą stać się nie tylko sposobem na aktywne spędzanie czasu, ale również na budowanie silnych więzi rodzinnych poprzez wspólne wysiłki i osiąganie wspólnych celów, dzięki temu, regularna aktywność fizyczna stanie się naturalną częścią życia każdej rodziny, przyczyniając się do zdrowia i dobrej kondycji, oraz dobrego stanu psychicznego zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Zapraszamy na wspólne treningi!

Klub Fightman
ul.Poniatowskiego 40
32-700 Bochnia
tel. 607 491 631
www.fightmanclub.pl

Góra