Sport

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-16. Z Szamotułami na remis

Fot. Marcin Kalinowski

W drugim meczu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu do lat 16 BSF Bochnia zremisował bezbramkowo z SPN Szamotuły. Bochnianie zajmują nadal pierwsze miejsce w swojej grupie.

BSF Bochnia – SPN Szamotuły 0-0
BSF: Wojciech Stefaniak, Bartosz Orlik, Kacper Sobas – Jakub Rachfalik, Miłosz Mochel, Jakub Kleszcz, Kacper Paruch, Szymon Reguła, Paweł Żyłka, Mariusz Mazanek, Dawid Kolanowski, Piotr Walewski, Kacper Drożdż, Karol Buczek.

Mecz w wykonaniu zawodników Krystiana Jaszczyńskiego miał dwa oblicza rozdzielone cezurą stanowiącą przerwę między jedną drugą częścią meczu. O ile w pierwszej BSF był wyraźnie lepszy, o tyle w drugiej bliżsi strzelenia gola i wygrania całego meczu byli Wielkopolanie. Mecz zakończył się więc sprawiedliwym remisem, który niczego nie rozstrzyga w kwestii awansu. Utrzymane zostało jedynie status quo w kwestii liderowania w tabeli. Bochnianie nie mogą przegrać z TAF Toruń, który ma jeden punkt mniej. Trudno spodziewać się, aby mająca taki sam dorobek punktowy drużyna z Szamotuł przegrała ze Zdrowiem Garwolin.

Mecz BSF z TAF o godzinie 21, wcześniej rozegrany zostanie mecz SPN Szamotuły – Zdrowie Garwolin.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. kibic

    09 lutego godzina 22:07

    Z Toruniem 2;2 i I miejsce w grupie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra