IV liga. Mecz Okocimski – Tarnovia przerwali kibice WIDEO

Przy stanie 1-2 dla gości został przerwany mecz pomiędzy Okocimskim Brzesko a Tarnovią Tarnów. Spotkanie zakończyło się w 38 minucie, kiedy to doszło do eskalacji niechęci pomiędzy kibicami obu stron. Nieoficjalnie zapalnikiem -nomen omen – całego zdarzenia było spalenie przez sympatyków gości szalików Okocimskiego i Unii Tarnów. Doszło do utarczek pomiędzy zwaśnionymi kibicami.

Okocimski Brzesko – Tarnovia 1-2
Bramki:
Sergiusz Kostecki – karny 27′ – Wojciech Mącior 7′, Bartosz Tokarczyk 16′

Okocimski Brzesko – Tarnovia 16.03.2019Wkrótce na naszej stronie pojawi się fotogaleria z tego spotkania.Fot. KMZ

Opublikowany przez Polska Scena Kibicowska Sobota, 16 marca 2019

W 38 minucie meczu po tym jak kibice Tarnovii spalili szaliki gospodarzy i zaprzyjaźnionej z nimi Unii Tarnów sympatycy Piwoszy wbiegli na boisko po czym starli się tam z kibicami Tarnovii. Musiała interweniować policja. Mecz został przerwany, a o jego losach zadecydują piłkarskie władze okręgowe w Tarnowie.