Sport

IV liga. Dzisiaj i jutro druga wiosenna kolejka

Fot. Marcin Kalinowski

Przed nami druga kolejka IV ligi. W sobotnie popołudnie BKS Bochnia i Okocimski jako gospodarze podejmą odpowiednio Limanovię oraz Glinik. W niedzielę GKS Drwinia zmierzy się na wyjeździe z Orkanem Szczyrzyc.

W sobotę dwa mecze zespołów z naszego regionu. Jako pierwsi na murawie zameldują się zawodnicy Okocimskiego Brzesko. Podejmą Glinik Gliwice, który na inaugurację rundy pewnie pokonał 2-0 Watrę. Dla brzeszczan będzie to okazja do rozegrania pełnego w wymiarze czasowym meczu. Przypomnijmy przed tygodniem sędzia przerwał mecz po tym jak doszło do zamieszek przy Okocimskiej. W drugim spotkaniu bochnianie po pierwszym wiosennym zwycięstwie sprawdzą formę walczącej o awans Limanovii. Jesienią w Limanowej wygrali gospodarze 4-1. Goście dzisiejszego meczu wygrali przed tygodniem z Szaflarami 2-1.

W niedzielę GKS Drwinia zostanie poddana próbie w Szczyrzycu. Drwinianie pokonali w pierwszym wiosennym spotkaniu Dunajec Zakliczyn, tym razem zadanie trudniejsze. Orkan zajmuje piątą lokatę, a przed tygodniem zremisował z rezerwami Sandecji 1-1.

Program 17. kolejki IV ligi:
mecze sobotnie:
BKS Bochnia – Limanovia Limanowa 23 marca, 15:30
Okocimski KS Brzesko – Glinik Gorlice 15:00

mecze niedzielne:
Orkan Szczyrzyc – GKS Drwinia 15:30
Lubań Maniowy – Tarnovia Tarnów 15:00
Watra Białka Tatrzańska – Unia Tarnów 17:00
Poprad Muszyna – Sandecja II Nowy Sącz 16:00
Dunajec Zakliczyn – LKS Szaflary 16:00
Barciczanka Barcice 3-0 Olimpia Pisarzowa – walkower

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra