Sport

Futsal: BSF ABJ Bochnia, Canpack Okocimski oraz BKS RMP Meble Bochnia zgłoszone do eliminacji MMP w futsalu. W rywalizacji kobiet weźmie udział Naprzód Sobolów

Ten sezon w futsalu młodzieżowym jeżeli chodzi o rozgrywki w naszym regionie będzie bardzo obfity w wydarzenia, bowiem oprócz zespołu BSF-u ABJ Bochnia swoje zespoły do turniejów eliminacyjnych do Młodzieżowych Mistrzostw Polski zgłosiły zespoły Canpacku Okocimskiego Brzesko oraz BKS-u RMP Meble Bochnia!

Capack Okocimski Brzesko bardzo poważnie zabrał się w tym sezonie do udziału w rozgrywkach futsalowych, gdyż zgłosił swój udział we wszystkich czterech kategoriach wiekowych jeżeli chodzi o rozgrywki chłopców. BSF ABJ Bochnia wystąpi w eliminacjach w kategoriach wiekowych U-16 oraz U-20, z kolei w U-18 udział w turnieju finałowym ma zagwarantowany ze względu na zdobyty przed rokiem tytuł mistrza Polski.

Całkowitą sensacją może być mecz derbowy w eliminacjach do MMP U-20, bowiem chęć udziału w tych rozgrywkach oprócz BSF-u zgłosił również zespół BKS-u RMP Meble Bochnia. Będzie to całkowity debiut tej drużyny w rozgrywkach futsalowych na szczeblu krajowym.

W rozgrywkach kobiet zgłoszenie do wszystkich kategorii wiekowych (wśród kobiet nie ma MMP U-20) zgłosiła również drużyna Naprzodu Sobolów, która w naszym regionie jest znana głównie z bardzo prężnie rozwijającej się sekcji kobiet oraz wielu sukcesów związanych właśnie z rozgrywkami w ich wykonaniu. To nie będzie jednak pierwszy występ Naprzodu w rozgrywkach futsalowych.

Z naszych informacji wynika, że to może nie być koniec zgłoszeń drużyn z naszego regionu do eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski. O tym jednak przekonamy się w najbliższej przyszłości.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra