Chodenice. XXVI Memoriałowy Bieg Majora Bacy WYNIKI, ZDJĘCIA

XXVI Memoriałowy BIeg Majora Bacy już za nami. Wystartowało w nim, w biegu głównym, 217 zawodników. W imprezie, której celem jest propagowanie sportowego stylu życia oraz upamiętnienie postaci majora Jana Kaczmarczyka, wygrał Abderrahim Elasri z dobrym czasem 00:30:52. Bieg ukończyło 214 zawodników, w tym 50 kobiet i 164 mężczyzn.

Pierwsze miejsce zajął Abderrahim Elasri, który na mecie o 13 sekund wyprzedził Ilję Slavenskiego. Co ciekawe po pierwszym okrążeniu obaj zawodnicy biegli jeszcze razem i mieli identyczne czasy (00:15:18) Trzeci na mecie był Paweł Olijnyk z czasem 00:31:18. Najlepszą kobietą była Katarzyna Broniatowska z Tuchowa z czasem 00:36:07. Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ.

Z terenu powiatu bocheńskiego najlepsi byli: Adrian Barnaś z Bochni 00:35:07, Adam Rębilas z Nowego Wiśnicza 00:36:20 oraz Beata Popadiak z Jodłówki z 00:37:37. Wyniki zawodników z naszego regionu zobaczycie TUTAJ.