- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Warszawa. Już dziś Daria Reczek walczy w finale The Voice of Poland WIDEO

- REKLAMA -

Ma urodę, rewelacyjny głos, a przy tym jest niesamowicie skromną osobą. Daria Reczek ze Szczepanowa dziś powalczy o zwycięstwo w The Voice of Poland. W ostatnim odcinku X edycji tego programu zobaczymy też Damiana Kuleja, Alicję Szemplińską i Tadeusza Seiberta.

Dziś o godzinie 20 zapewne wszyscy mieszkańcy Szczepanowa usiądą przed telewizorami, by kibicować ślicznej 20-latce. Podczas występu w Warszawie będą z nią jak zwykle jej bliscy.

– Bez nich nie doszłabym tak daleko. Mam ogromne wsparcie zarówno moich rodziców, braci, jak i najbliższych kuzynek: Madzi i Karoliny, które są dla mnie jak rodzone siostry – powiedziała Daria Reczek w wywiadzie udzielonym Portalowi Bochnia Brzesko z bliska.

Daria ma za sobą długą drogę. Pokonała około 2 tys. osób w castingu do The Voice of Poland, jak burza przeszła przez kolejne odcinki tej edycji programu, by znaleźć się w finale.

Zależy jej na wygranej, ale zdaje sobie sprawę także z tego, że dojście do tego momentu, w którym się znajduje, daje i tak duże możliwości.

Czy Daria wygra The Voice of Poland?

Na pewno możemy jej w tym pomóc. Na Darię można głosować przez cały czas wysyłając SMS o treści 11 na numer 7350.

Kochani to już dziś. Nie spodziewałam się tego, że uda mi się być w tym miejscu, w którym jestem. Dziękuję Wam za…

Opublikowany przez Daria Reczek Sobota, 30 listopada 2019
1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Fanka

    30 listopada godzina 19:24

    Powodzenia.Jestesmy z Ciebie dumni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra