- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

W sobotę Kraina Vesny rozbłyśnie bielą

- REKLAMA -

W sobotę 13 sierpnia w Krainie Vesny w Gnojniku odbędzie się Kolacja na Biało. Wydarzenie po raz drugi organizuje Stowarzyszenie Vesna, a po raz pierwszy w przestrzeni osady, która buduje przy wsparciu finansowym z Rządowego programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO1a, poprzez Narodowy Instytut Wolności -Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego.

Kolacja na Biało jest piątym wydarzeniem w ramach projektu „Sztuka w Krainie Vesny”, który wygrał konkurs w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Kolacja na Biało to performance, podczas którego wszyscy uczestnicy ubrani są na biało. W czasie wydarzenia będzie sporo aktywności związanych ze sztuką, m.in. strefa fotografii artystycznej, czy artystyczna garderoba, land art. z kąpielą w dźwiękach oraz dużo dobrej muzyki, a gwiazdą wieczoru będzie Jacek Wójcicki.  Najważniejsza część wydarzenia to wspólna kolacja w przestrzeni przyrody i jak zapewnia pomysłodawczyni i prezes Vesny Bożena Malaga-Wrona- będzie to uczta i dla ciała i ducha.

-Będzie bardzo atrakcyjnie i pysznie  a zainteresowanie wydarzeniem pozwoliło zapełnić już listę i w sobotni wieczór przestrzeń pod altanami w Krainie Vesny rozbłyśnie bielą – zapewnia organizatorka wydarzenia. 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra