- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

W niedzielę „Czarek Czaruje” na Bocheńskiej Scenie Letniej

Fot. Archiwum BBzbliska
- REKLAMA -

W najbliższą niedzielę o godz. 18.00 w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia odbędzie się pierwsza tegoroczna odsłona Bocheńskiej Sceny Letniej.

Będzie to popołudnie przepełnione świetną zabawą z dużą dozą iluzji, której autorem będzie Czarek Czaruje – prawdziwy iluzjonista, który łączy niesamowitą charyzmę ze swoimi wyjątkowymi umiejętnościami.

Na bocheńskich widzów czeka w niedzielę interaktywne show, pełne zabawnych gagów i efektownych iluzji, wykonywanych również wśród publiczności. Specjalnie na to wydarzenie Czarek przygotował nowy zestaw niebanalnych iluzji, które na długo pozostają w pamięci widzów.

Najpopularniejszy iluzjonista w kraju, jego filmy obejrzano ponad 60 milionów razy. Występując w „Mam Talent”, Agnieszka Chylińska skomentowała jego pokaz jako najlepszy ze wszystkich 11 edycji. Czarek zaczarował największe gwiazdy polskiego show biznesu. Czarek podczas występu układa kostkę rubika w zaledwie 3 sekundy, odnajduje dowolne karty widzów, pojawiając je z najmniej spodziewanych i zaskakujących miejsc, magicznie pojawia i znika butelkę Coli, prezentuje efekty z linami, długopisami, balonami oraz przedmiotami pożyczonymi od widzów – co nadaje jeszcze bardziej indywidualny charakter dla każdego występu.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. żółw/ ślimak/ ....

    23 lipca 2021 godzina 17:31

    Kolejny rok mija a Kolawinski nadal nie robi remontu ani nie naprawia mostu na ul Parkowej, po którym przechodzą ludzie z centrum miadts do amfiteatru na Uzborni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra