- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Szczepanów, Warszawa. Daria Reczek weszła do finału „The Voice of Poland” WIDEO

Fot. archiwum D. Reczek
- REKLAMA -

Rewelacyjny występ 20-letniej Darii Reczek we wczorajszym odcinku „The Voice of Poland” dał jej przepustkę do finału tego muzycznego show. Finał jubileuszowej edycji programu zaplanowany jest na 30 listopada. Śliczna dziewczyna ze Szczepanowa ma duże szanse na zwyciestwo!

Do wczorajszego występu, pierwszego odcinka „na żywo” Daria przygotowywała się w rodzinnym Szczepanowie. Tydzień temu wzięła udział w warsztatach, które prowadził trener jej drużyny Michał Szpak. W Warszawie, gdzie był nagrywany sobotni odcinek pojechała już w czwartek. 20-latce towarzyszyła jej mama i kuzynki.

Pięknej i utalentowanej wokalistce mocno kibicowała rodzina, przyjaciele i znajomi z rodzinnego Szczepanowa. A także tamtejsza jednostka OSP, w której jej tata jest prezesem.

Druhowie z tej jednostki na swoim profilu FB zachęcali do głosowania na Darię.

https://www.facebook.com/voiceofpoland/videos/713246619142237/

Wyjątkowy talent, a także mocne wsparcie sprawiły, że Daria weszła do finału.

Daria Reczek pochodzi ze Szczepanowa. Odkąd w wieku 7 lat rozpoczęła swoją przygodę z muzyką w klasie skrzypiec, nie wyobraża sobie bez niej życia. Daria jest absolwentką szkoły muzycznej w Bochni, gdzie przez 6 lat uczyła się gry na skrzypcach.

Na co dzień 20-latka słucha popu, soulu i rocka, choć nie stroni też od muzyki klasycznej – właśnie taki repertuar wykonuje w chórze kościelnym, w którym śpiewa razem ze swoją mamą.

Jej największą inspiracją wokalną jest Whitney Houston, podziwia też Adele oraz dziewczyny z zespołu Little Mix.

ZOBACZ TAKŻE:

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Fanka

    10 listopada godzina 14:40

    Cudny glos gratulacje życzę zwycięstwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra