- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Już 6 sierpnia w Bochni odbędzie się Festiwal Muzyki Filmowej

- REKLAMA -

Pamiętacie „I Will Always Love You” z filmu „Bodyguard” w wykonaniu Whitney Houston. To jedna z piosenek, którą na scenie amfiteatru na Uzborni wykona Sylwia Zięba. Będzie to jedna z artystek, które wystąpią podczas I Festiwalu Muzyki Filmowej w Bochni. Imprezie patronuje portal Bochniazbliska.pl.

Podczas wydarzenia zagrają też:

Wojciech Zięba – sax Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (klasa saksofonu) a jednocześnie absolwent na Wydziale Klasycznym (klasa klarnetu). Gra w różnego typu big-bandach, zespołach jazzowych i rozrywkowych. Brał czynny udział w wielu konkursach, festiwalach i warsztatach muzycznych. Wielokrotnie pokazywał się w programach telewizyjnych a także wystąpił ze znanymi gwiazdami polskiej estrady. Niejednokrotnie działał jako muzyk sesyjny i dokonał wielu nagrań płytowych.

Sylwia Zięba – vocal Wokalistka. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Artystycznym, laureatka wielu konkursów wokalnych. Brała czynny udział śpiewając w różnego typu zespołach wokalno-instrumentalnych, oraz big-bandach. Brała udział także w prestiżowych programach telewizyjnych m. in. „Szansa na Sukces”, czy „Droga do Gwiazd”.

Tomasz Walczak – bas Basista i multiinstrumentalista. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na Wydziale Artystycznym (klasa gitary ). Przez wiele lat zajmował się prowadzeniem chórów oraz zespołów wokalno-instrumentalnych i robi to do dziś. Realizuje się także jako nauczyciel gry na instrumencie, działając głównie na terenie Śląska i Małopolski. Jako muzyk jest często zapraszany na festiwale, konkursy , przeglądy, a także na nagrania płytowe w znanych studiach nagrań. Oprócz tego systematycznie udziela się w różnego typu orkiestrach, big-bandach oraz zespołach na terenie całego kraju i nie tylko.

Jacek Furtak – piano Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Pianista. Akompaniator, kompozytor, aranżer, Muzyk sesyjny, działający także bardzo dużo w folklorze.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra