- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

Borzęcin. Tłumy na II Małopolskim Festiwalu Muzyki Rozrywkowej – ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Około pięciu tysięcy osób bawiło się wczoraj na II Małopolskim Festiwalu Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie. Impreza przyciągnęła fanów muzyki disco polo z całego regionu.

W ramach tego wydarzenia w Borzęcinie koncertowali: Suski, SzuGirls, Playboys, Masters, Letni Chamski Podryw. Na zakończenie zorganizowano dyskotekę plenerową, którą poprowadził DJ Rafmix. Uczestnicy imprezy bawili się w Borzęcinie do późnych godzin nocnych.

– Zabawa była tak fajna, że ciężko było wyjechać – mówiła Monika Jawień z Tarnowa, która na festiwal przyjechała z grupą znajomych już po raz drugi.

W ubiegłym roku młodzi ludzie równie dobrze bawili się podczas pierwszej edycji tego festiwalu.
Takich, jak oni było wielu. Wszyscy zgodnie podkreślają, wysoki poziom imprezy w Borzęcinie i bardzo dobrą organizację. Nie ma się co dziwić, przygotowania do festiwalu trwały od wielu miesięcy.

– Szczególnie intensywną formę przybrały w lutym – podkreśla Piotr Kania, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie, organizator festiwalu.
Co ciekawe w tym roku już szef GOK przygotowuje się do kolejnej edycji imprezy, zabiegając o finansowe wsparcie tego wydarzenia w Budżecie Obywatelskim Małopolski. Jeśli GOK w Borzęcinie otrzyma dofinansowanie, szykuje się równie interesujące wydarzenie.

Zanim jednak do tego dojdzie, przed nami jeszcze jeden dzień zabawy w Borzęcinie. Dziś drugi dzień festiwalu. W programie małe zmiany.
– Nie będzie z nami zespołu Camasutra, muzycy mieli wypadek,  musieliśmy szukać zastępstwa, nie było łatwo, ale  udało się – podkreśla Piotr Kania.

Impreza na stadionie w Borku rozpocznie się o godzinie 15 przeglądem orkiestr dętych z terenu Małopolski Wschodniej.
– Na tę część imprezy szczególnie zapraszam kto wie, może w przyszłości zorganizujemy w Borzęcinie przegląd orkiestr – mówi Piotr Kania.

Od godziny 18 zaplanowano koncerty gwiazd muzyki disco polo. Zabawę zakończy około 23 widowiskowy pokaz ogni sztucznych.

Organizatorami imprezy są: wójt Gminy Borzęcin, Rada Gminy Borzęcin, Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie, Zarząd Gminny ZOSP RP w Borzęcinie. Projekt współfinansowany z budżetu Województwa Małopolskiego.

Bilety wstępu: normalny 5 zł, szkolny – 2 zł (tylko z ważną legitymacją), dzieci do lat 6 wstęp wolny.

Fot. Bogusław Hajduk

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra