Eurowybory 2019

Kandydaci Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy gościli w Bochni ZDJĘCIA

Konrad Berkowicz, wiceprezes Wolności i kandydat na prezydenta Krakowa w ostatnich wyborach samorządowych a także „jedynka” na liście Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy w wyborach do Parlamentu Europejskiego gościł w Bochni. W spotkaniu, które odbyło się w Restauracji „Cichutko” wziął udział także kandydat Konfederacji z Białego Dunajca – Andrzej Skupień.

4 komentarze

4 Comments

 1. Konrdek

  06 maja godzina 21:53

  Konfederacja jak KE, zlepek kilku nacji, wolnościowcy, narodowcy i koła poselskie skłócone z Kukizem jak Jakubiak i Liroy. Oni nie chcą wejść do Parlamentu, jak sami nazywają do cyrku (bo nie wierzą w 5%) a nóż ktoś wejdzie 🙂 . Ta cała śmietanka robi reklamę przed wyborami do Sejmu. Ba, nawet nie o stołek chodzi tylko o subwencje. Gdzie jest subwencja partii KORWiN? co zrobiliście? gdzie jest program, gdzie są struktury, wszystko ściema. Winnicki z Ruchu Narodowego wyciera gębę patriotami z Marszu Niepodległości. A powiedz mu że jesteś patriotą z Marszu ale nie głosujesz na niego… to Cię sprzeda ruskom.

  • Kamil

   07 maja godzina 15:22

   A moim zdaniem właśnie jesteśmy świadkami czegoś co ma wartość. Oto połączyły się prawdziwie pro polskie partie ,organizację. Dogadali się, lepiej gorzej ale dokonali tego. Wysyp troli i tego typu komentarzy jest dowodem na to że popis czuje że może stracić monopol na jesieni. Daj Boże

 2. Tenor

  07 maja godzina 07:22

  Przykro to powiedzieć ale cała ta Konfederacja jest putinowską wkładką o zabarwieniu niby liberalnym, niby narodowym… niejasne interesy liderów, skandaliczne wypowiedzi o kobietach Mikkego, publiczne pochwały Putina i bezpardonowa i jedyna krytyka PiSu dają do myślenia… jedynie Kaja Godek chyba normalna w tej grupie, ale z drugiej strony naiwna skoro podpina się pod taką szemraną grupę wszelkich maści

 3. Andrzej

  09 maja godzina 08:59

  Konfederacja to sumienie PISu, który odszedł od prawicowych postulatów. Gdzie obniżka podatków? Gdzie ochrona życia? Gdzie potrzebne reformy? Dosyć ściemy, potrzeba nowej siły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra