Artykuł partnerski

Najlepsze treningi personalne w Bochni! Spróbuj, a przekonasz się, że z nami osiągniesz swój cel!

W dzisiejszych czasach trener personalny nie jest już tylko luksusem zarezerwowanym dla gwiazd i ludzi bogatych. Z jego usług korzysta coraz więcej osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Jaki jest? Na czym polega fenomen trenera personalnego?,

Odpowiedź jest prosta, trener personalny pracuje i skupia uwagę podczas treningów tylko na jednej osobie, komponując odpowiedni trening w oparciu o wcześniejszą analizę takich parametrów jak:

  • wiek
  • płeć
  • przebyte choroby i kontuzje
  • tryb życia
  • możliwości czasowe
  • upodobania treningowe

Indywidualne zajęcia to przede wszystkim doskonały wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Prawidłowe ustawienie ćwiczeń pod kątem wydajności organizmu to klucz do późniejszych sukcesów, a także do efektywnego powrotu do formy.

Trenerzy personalni są świetnie wykwalifikowani, jak również specjalistycznie wyszkoleni, aby przygotować plan treningów uwzględniający wszelkie szczególne sytuacje, takie jak ćwiczenia w czasie ciąży lub po chorobie czy kontuzji.

Indywidualna zumba, nordic walking, trening bokserski, trening biegowy – kadra Barbell Team to pasjonaci różnych form  ruchu. 

Jeśli szukasz treningu grupowego Barbell Club oferuje treningi zarówno dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Pełen grafik znajduje się na stronie www.barbell-club.pl. Od grudnia rusza nabór do grup.

Barbell Klub Bochnia, ul. Krzeczowska 93

KONTAKT 577 536 315

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra