Artykuł partnerski

Ladies Team – Siłownia tylko dla kobiet!

Ladies Team to jeden z powodów, dla których chodzę na siłownię. Jest to miejsce, gdzie każda z kobiet walczy o siebie, wspiera się nawzajem, pomaga sobie i innym!

Gdy przyszłam tu pierwszy raz, od razu zostałam bardzo profesjonalnie, a zarazem ciepło przyjęta. Nie mydlono mi oczu, że będzie łatwo. Wręcz przeciwnie usłyszałam, że trzeba się wziąć do roboty, bo samo nic się nie zrobi. I wiecie co? Faktycznie trenując, można zdziałać cuda.

Pewnie każda z Was ma zły dzień, gwarantuje, że na siłowni Ladies Team wszystkie złe emocje miną. Tutaj panuje niesamowita atmosfera!

A to, wierzcie mi, bardzo motywuje. Gdy wchodząc na siłownię, widzę w drzwiach te wszystkie uśmiechnięte twarze, od razu nabieram sił!

Każda kobieta, która przychodzi do Ladies Team, jest inna. Każda z nas mierzy się ze swoimi słabościami i strachem. Każda z kobiet Ladies Team  z walki wychodzi zwycięsko! Wygrywa, bo zna swoją wartość! Bo chce tego! Bo obrała sobie taki cel i dąży do niego!

Poproszono mnie o napisanie kilku zdań na temat siłowni Ladies Team, której jestem stałą klientką już od kilku lat.

Uwierzcie mogłabym pisać długo, odnosząc się do każdego wspaniałego dnia spędzonego w tym miejscu, każdej godziny treningu, z którego wychodzę zmęczona, ale szczęśliwa. Tak naprawdę tę atmosferę trzeba  jednak poczuć samemu.

Nie mam zamiaru „lać wody”, pisząc, że jest to najwspanialsza siłownia na świecie, bo tak naprawdę każdy wybiera miejsce, w którym czuje się najlepiej.

Nie będę też pisać, że mają tu najlepsze sprzęty, zajęcia i trenerów (skłamałabym jednak, pisząc, że nie mają). Prawda jest jednak taka, że jak ktoś chce walczyć o siebie i o to, żeby dobrze wyglądać, dobrze czuć się we własnej skórze to dostosuje się do wszystkiego.

Ja wybrałam Ladies Team i to jest mój numer JEDEN!
Co mogłabym powiedzieć innym kobietom, które zastanawiają się nad wyborem siłowni?
Pamiętajcie: jesteśmy silne, niezależne, najlepsze! Bo jesteśmy Ladies Team.

Sylwia

 • Ladies Team – Siłownia dla kobiet
 • ul. Proszowska 1 (budynek Sanit) wejście od strony sklepu Komfort
 • czynne : pon-pt  godz.  8-12,  godz. 15-21, sob. godz.  8-12
 • duży parking
 • tel. 603 308 083

6 komentarzy

6 Comments

 1. Johnny11

  26 czerwca godzina 10:12

  Polecam i pozdrawiam panią Sylwię

 2. Ola

  26 czerwca godzina 11:34

  Co prawda to fakt

 3. Stała bywalczyni.

  26 czerwca godzina 12:21

  Tak to wszystko prawda .

 4. Iza

  26 czerwca godzina 14:15

  Szczera prawda, nikt nie mydli oczu, wychodzi się zmęczonym, ale na maksa usatysfakcjonowanym. Również polecam i pozdrawiam Panią Sylwię

 5. Stała Klientka

  26 czerwca godzina 14:21

  Dla mnie bardzo ważna jest ta atmosfera – przychodząc na tę siłownie nie czuję się niezręcznie, oceniana, krytykowana – czuję wsparcie!

  Żadna kobieta nie pozostaje tutaj sama sobie. Wyjątkowe miejsce:)

  • Bibi

   28 czerwca godzina 11:04

   Świetnie pani wygląda po co pani siłownia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra