Artykuł partnerski

Chcesz pozbyć się kilogramów, które nabyłaś podczas kwarantanny? Zapraszamy do jedynej w regionie siłowni tylko dla kobiet!

fot. Łukasz Dygutowicz Beatus-fotografia

Chcesz zrzucić kilka kilogramów przed urlopem? A może zastanawiasz się nad wzmocnieniem sylwetki? Koniecznie zajrzyj do Ladies Team w Bochni. To jedyna w regionie siłownia dla kobiet. Przyjdź na trening i zobacz, jak bardzo jest to wyjątkowe miejsce!

Ciężko Ci wrócić do regularnych treningów sprzed pandemii? W powrót na siłownię, choć nie jest prosty warto zainwestować!

Mamy jeszcze czas aby zrzucić do lata to, co zostało po kwarantannie. Stosując się do zasad obecnie obowiązujących możemy bezpiecznie zadbać o swoją sylwetkę. Jest to też pretekst, by oderwać się choć na chwilę od zdalnej pracy w domu.

Najwyższa pora na to, by oczyścić umysł i wrócić do treningów.

Już dziś zapraszamy do Ladies Team! Trenują tu kobiety w różnym wieku, począwszy od nastolatek, poprzez dojrzałe kobiety a skończywszy na paniach na emeryturze.

– Każda z naszych klientek jest traktowana indywidualnie. Podpowiadamy paniom, jaki trening jest dla nich najlepszy, co robić, aby osiągnąć wyznaczony efekt i mocno dopingujemy, by wytrwały w postanowieniach – mówi Kasia, trener personalny i właścicielka pierwszej i jedynej w Bochni siłowni tylko dla kobiet.

Panie mają tu do dyspozycji maszyny aerobowe i siłowe specjalnie dostosowane dla kobiet, jest też strefa wolnych ciężarów i zawsze pomoc doświadczonego trenera.

Pomocą służą też inne klientki siłowni, w której panuje bardzo rodzinna atmosfera. Są też sukcesy. To zrzucone kilogramy, wzmocniona sylwetka i wyćwiczenie tych partii ciała, które sprawiały problemy.

Siłownia dla kobiet to także zorganizowane zajęcia: spinning (poniedziałek, środa, piątek godz. 8.15, wtorek, czwartek godz. 19) i cross trening (poniedziałek, środa, piątek godz. 18)

Ladies team to w końcu przystępne ceny wejściówek (tych pojedynczych, a także karnetów). Co ważne wejścia nie są limitowane czasowo. Wielkim atutem Ladies team jest również lokalizacja i duży parking, na którym można zostawić samochód.

Siłownia to też spora szatnia i wygodne zaplecze sanitarne (prysznic).

Przyjdź, poćwicz, a na pewno tu wrócisz!

  • Ladies Team – Siłownia dla kobiet
  • ul. Proszowska 1 (budynek Sanit) wejście od strony sklepu Komfort
  • czynne : pon-pt  godz.  8-12,  godz. 15-21, sob. godz.  8-12
  • duży parking
  • tel. 603 308 083
Góra