Artykuł partnerski

Sympatyczny prezent dla babci na wiele okazji, czyli jak dokonać wyboru

Babcia to wyjątkowa osoba w życiu wielu osób. Zawsze miła, mająca w zanadrzu dobre słowo i smacznego cukierka na osłodę dnia kobieta, opiekowała się nami za czasów maleńkości, kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki czy uczyliśmy się w szkole podstawowej. Teraz, chcąc pokazać babci, jak wiele dla nas znaczy, możemy zrobić to w nad wyraz prosty sposób – poprzez idealnie dobrany prezent. Świąt, które obchodzą babcie jest bardzo wiele; począwszy od celebrowanego praktycznie na całym świecie dnia babci, aż po urodziny, imieniny czy święta. Wybierając prezent dla babci, zawsze warto przez chwilę zastanowić się nad tym, z czego rzeczywiście ucieszyłaby się kobieta. Współcześnie mamy bardzo duży wybór podarunków na każdą okazję. Warto uczynić niespodziankę wyjątkową, czyniąc prezent dla babci znacznie bardziej spersonalizowanym.

Spersonalizowane pomysły na prezent dla babci – dlaczego warto?

Codziennie otaczają nas setki, jak nie tysiące przedmiotów. Największą wagę zazwyczaj przywiązujemy do tych rzeczy, które w jakiś sposób kojarzą nam się z bliskimi osobami lub otrzymaliśmy je właśnie od nich. Spersonalizowane prezenty to ostatnimi czasy prawdziwy fenomen wśród wielu osób z całego świata. Obdarowanie bliskiej osoby czymś, co bezpośrednio nawiązuje do jej pasji, ukochanego zawodu czy cech osobowości na pewno wywoła na jej twarzy serdeczny, szczery uśmiech! Dysponując zaledwie kilkoma informacjami, już jesteśmy w stanie dopasować jakiś prezent wpisujący się w gusta świętującego. Jakie są babcie, każdy widzi – w większości to kobiety silne, z wieloma pasjami, które realizują w miarę swoich możliwości. Dlaczego by nie nawiązać do nich w prezencie? Postanowiliśmy przygotować kilka propozycji na prezent dla babci od serca.

  • Prezent dla babci-kucharki. Ulubionym pomieszczeniem Twojej babci jest kuchnia? Zawsze gdy ją odwiedzasz, nestorka raczy Cię łakociami własnej roboty? Możliwe, że najlepszy prezent dla babci w tym przypadku będzie stanowiło coś praktycznego, co można łatwo wykorzystać w przestrzeni kuchennej. Dedykowana deska do krojenia z pewnością ucieszy niejedną kucharkę zupełnie tak samo, jak zestaw pojemników z wybranym nadrukiem. A jeżeli chcesz sprawić swojej babci słodki upominek, postaw na zestaw miodów z nabierakiem w pudełku z nadrukiem!
  • Prezent dla babci-pięknotki. Babcia musi obejrzeć się w każdej szybie, zanim wyjdzie z Tobą na spacer? Wszystkim kobietom, które lubią błyszczeć, sprezentować można zestawy dedykowanej biżuterii z grawerem – nic nie cieszy bowiem tak, jak nowe ozdoby! W przypadku, gdy babcia ma ich naprawdę wiele, równie trafionym prezentem może okazać się szkatułka na biżuterię. Sklep Murrano daje dodatkową możliwość naniesienia na przedmiot grawerunku! Możesz więc umieścić na prezencie najserdeczniejsze życzenia lub ulubione babcine powiedzonko.
  • Sentymentalny prezent dla babci. Jednym z najlepszych prezentów dla babci jest Twoja pamięć i troska o nią samą. By jednak umilić kobiecie dzień czymś bardziej materialnym, doskonałym wyjściem jest foto-pamiątka w postaci zdjęcia z babcią umieszczonego w drewnianej ramce z grawerem czy album przepełniony wspólnymi fotografiami. Łzy wzruszenia murowane!

Pamięć jako najlepszy prezent dla babci!

Wybór idealnego prezentu dla babci to nie lada wyzwanie, jednak najważniejszą rzeczą o której każdy z nas powinien pamiętać jest przede wszystkim regularny kontakt z osobą, którą mamy zamiar obdarować. Nic nie jest w stanie uszczęśliwić starszej osoby tak bardzo jak kilka chwil spędzonych wspólnie na rozmowie, piciu herbaty i wspominkach. To właśnie takie chwile są na wagę złota, a ukryte w nich piękno na długo będzie weseliło serce babci.

Góra