Artykuł partnerski

Restauracja Turystyczna – JUŻ OTWARTE

Restauracja Turystyczna to zupełnie nowe, a jednocześnie dawne miejsce na kulinarnej mapie Bochni, dawni Goście Turystycznej, lub jak też potocznie mówiono „pod schodkami” do dziś wspominają przekąski takie jak śledzik w śmietanie, czy tatar po polsku z polędwicy z wiejskim żółtkiem.

W nowej odsłonie Turystycznej 2020  każdy poczuje smak tradycyjnej polskiej kuchni. Bez obrusów, po polsku, kolorowo i przyjaźnie… taka właśnie jest nasza restauracja.

Na naszym stole gości rumiany rosół na gęsinie, żur na prawdziwkach z białą kiełbasą, pieczeń z młodego byka czy obłędna gicz cielęca. 

Chcemy także aby było to miejsce, gdzie oprócz znakomitego jedzenia będziecie mogli usiąść ze znajomymi przy barze i skosztować regionalnego piwa, polskiej wódki i najmodniejszych drinków w sezonie.

Wystrój Turystycznej będzie bardzo ciepły – tak abyście się czuli u nas jak w domu. Każdy znajdzie tutaj swoje miejsce – będą wygodne loże, fotele, krzesła czy hokery. 


Naszym celem jest stworzenie miejsca wielowymiarowego – dla każdego, natomiast, co jest najważniejsze – będzie to miejsce stworzone z pasji i ogromnej miłości do gotowania!

Zapraszamy Was do wspólnej kulinarnej podróży pełnej polskich smaków, aromatów i wspomnień z dzieciństwa.

Katarzyna i Artur Czerscy

FB: Restauracja Turystyczna Bochnia

IG: Restauracja Turystyczna

Góra