PRZEPROSINY:
Jan Truś przeprasza Marka Bzdeka za to, że w dniu 15 marca 2024 r. podczas konferencji prasowej przekazał nieprawdziwe informacje, co do kwoty wydatkowanej z budżetu Gminy Bochnia na wynagrodzenia wójta, zastępcy, skarbnika i sekretarza Gminy Bochnia, zarzucając przy tym Wójtowi Gminy Bochnia Markowi Bzdekowi rozrzutność, podczas gdy przekazane podczas konferencji dane dotyczące zarobków w/w osób obejmowały również wynagrodzenia współmałżonków zastępcy wójta oraz skarbnika, niezatrudnionych w Gminie Bochnia, czym wprowadził wyborców w błąd oraz naruszył dobra osobiste Wójta Gminy Bochnia Marka Bzdeka.

- REKLAMA -
- REKLAMA -
Artykuł partnerski

Przychodnia Bocheńska – nowy standard opieki medycznej

- REKLAMA -

Tutaj nie ma kolejek, przyjmują najlepsi specjaliści, a badania wykonuje się na miejscu przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu medycznego. Przychodnia Bocheńska, która powstała trzy lata temu ciągle się rozwija. Jeśli więc zastanawiasz się nad zmianą lekarza rodzinnego, koniecznie zajrzyj na ulicę Krakowską 27.

Przychodnia mieści się w odrestaurowanym budynku pochodzącym z końca XIX wieku. W tym miejscu ponad sto lat temu praktykę lekarską prowadził dr Antoni Pietrzycki. Był znanym i cenionym medykiem.

Dziś Przychodnia Bocheńska nawiązuje do tych tradycji, oferując fachową pomoc, zarówno w ramach bezpłatnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej, jak i szerokiej gamy poradni specjalistycznych.
– Zależy nam, aby nasi pacjenci otrzymywali kompleksową poradę, by nie musieli biegać w kilka miejsc, żeby zdiagnozować problem, z jakim przychodzą do lekarza – podkreśla dyrekcja Przychodni Bocheńskiej.

Lekarze rodzinni, którzy przyjmują w przychodni, są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloma uprawnieniami. A to ma bezpośrednie przełożenie na pacjentów. Gdy na wizytę przychodzi pacjent z bolącym brzuchem, lekarz może wykonać  badanie USG od razu, w gabinecie lekarskim.
– To oszczędza czas naszym pacjentom, ale przede wszystkim pozwala od razu postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie – mówi lek. med. Kazimierz Rajda, specjalista chorób wewnętrznych. Jest więc mniej bólu, ale też  mniej stresu.

Przychodnia dysponuje nie tylko wysokiej klasy aparatami do USG, ale także EKG i KTG.
W ramach bezpłatnej opieki zdrowotnej w Przychodni Bocheńskiej od godz. 8.00 do 18.00 przyjmuje: lekarz rodzinny, internista, pediatra, a także pielęgniarki i położne.
Na miejscu wykonywane są badania laboratoryjne. Punkt pobrań pracuje od godz. 7.30 do 15.00, w sobotę zaś jest czynny od 7.30 do 12.00.

Warto dodać, że gabinety i poczekalnie pediatryczne dla dzieci zdrowych oraz chorych są urządzone w wyodrębnionej części przychodni, co pozwala na odizolowanie dzieci chorych od tych przychodzących na szczepienia i badania bilansowe.

Poczekalnia przy gabinetach dla dzieci chorych jest także wyposażona w urządzenie oczyszczające powietrze z wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów, grzybów i innych zanieczyszczeń powietrza.

Nie bez znaczenia jest też bliskie sąsiedztwo szpitala powiatowego, w przypadku koniecznej hospitalizacji pacjenta.

Aby zapisać się do lekarza, pielęgniarki i położnej w Przychodni Bocheńskiej, wystarczy wypełnić deklarację dostępną w rejestracji lub na stronie internetowej przychodni (przychodniabochenska.pl). Zajmuje to raptem kilka minut i nic nie kosztuje. Możliwość bezpłatnej zmiany lekarza rodzinnego przysługuje każdemu z nas dwa razy do roku.

W Przychodni Bocheńskiej w ramach bezpłatnej opieki medycznej przyjmują:

Lek. med. Kazimierz RAJDA
Specjalista chorób wewnętrznych

Lek. med. Ryszard NAJBAROWSKI
Specjalista medycyny rodzinnej

Lek. med. Barbara PORĘBSKA
Specjalista medycyny rodzinnej

Lek. med. Katarzyna GLANOWSKA

Lek. med. Katarzyna BARANOWSKA

Lek. med. Małgorzata KOZŁOWSKA
Specjalista w dziedzinie pediatrii

Lek. med. Agata PRZYBOJEWSKA
Specjalista w dziedzinie pediatrii

Lek. med. Halina SUŁEK-KOBIELA
Specjalista w dziedzinie pediatrii

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra