Artykuł partnerski

PRACA w firmie Profitect Sp. z o.o. w Bochni. ZOBACZ OFERTY

Firma Profitect Sp. z o.o. wykonująca kompleksowo instalacje w zakresie chłodnictwa przemysłowego, klimatyzacji, wentylacji mechanicznej oraz BMS.

Poszukuje pracowników na stanowiska:

INŻYNIER PROJEKTU – HVAC/R

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • koordynacja prac w zakresie montażu instalacji wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i chłodnictwa.
  • analiza projektów pod względem zamówień materiałów dla prowadzonych inwestycji.
  • kontrola wykonywanych prac przez grupy monterskie.
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej,

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne, lub doświadczony brygadzista z kierunkowym wykształceniem średnim z umiejętnością czytania projektów branżowych.
  • dobrą znajomość rynku producentów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.
  • znajomość obsługi MS Office, AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, organizacja pracy i chęć do pracy.

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, ,

                           ASYTENT INŻYNIER PROJEKTU – HVAC/R

  • wysyłanie zapytań ofertowych zgodnie z dokumentacją projektową.
  • sporządzanie tzw. kart materiałowych, drukowanie projektów.
  • koordynacja dostawa urządzeń, materiałów, zamawianie transportów, koordynacja wynajmu sprzętu budowlanego  itp.

  • dobrą znajomość rynku producentów, hurtowni urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • miejsce pracy Bochnia.

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Profitect oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)”

Proszę CV wysłać na adres e-mailowy p.ziecik@profitect.net numer telefonu 795 556 762

Góra