Artykuł partnerski

Nasz eDeli – internetowe delikatesy w Bochni i Brzesku!

Niespodziewanie zapowiedzieli się goście? A może jesteś „zawalony” pracą i nie masz czasu na zakupy? Pomożemy! Zrób tylko listę potrzebnych produktów, a my załatwimy resztę.

Sklep internetowy naszeDeli.pl powstał, gdy koronawirus uniemożliwiał swobodne robienie zakupów.

Stworzyliśmy bogato wyposażony internetowy sklep spożywczy, który działa na terenie Bochni oraz Brzeska.

Z naszej oferty korzystały osoby, które nie mogły wychodzić z domu, lub zwyczajnie nie miały na to czasu. Dziękujemy za każde złożone zamówienie, mając nadzieję, że sprostaliśmy wszystkim wymaganiom.

Epidemia powoli wygasa, my jednak nadal służymy pomocą, bo wiemy jak cenny jest czas. I jak bardzo nam wszystkim go brakuje.

Zapraszamy do zamówień w naszeDeli.pl

  • Oferujemy bogaty asortyment, także od lokalnych producentów.
  • Działamy przez cały tydzień
  • Za zakupy można u nas zapłacić przelewem, gotówką lub kartą
  • Dla naszych klientów przygotowujemy interesujące promocje!
  • Co ważne, za dostarczenie zakupów pod wskazany adres nie pobieramy żadnych opłat* (szczegóły promocji, oraz regulamin sklepu na www.naszedeli.pl)

Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że oferujemy:

Szeroki i zróżnicowany asortyment spożywczy

W ofercie mamy między innymi: świeże oraz sypkie produkty spożywcze, takie jak nabiał, mięsa, napoje, przetwory, makarony i kasze, a także wysokiej jakości owoce i warzywa. Asortyment obejmuje również pyszne pieczywo i słodkie wypieki. Nie brakuje w nim także rozmaitych propozycji dla dzieci.

Artykuły do domu

Nasz eDeli to również szeroki wybór artykułów higienicznych, kosmetyków oraz środków czystości. Przygotowaliśmy również strefę dla pupila, w której czekają artykuły dla psów i kotów, takie jak suche i mokre karmy oraz przysmaki.

Nie masz czasu na codzienne przygotowywanie posiłków? W Nasz eDeli mamy dział Nasza Gastronomia, z bogatą ofertą gotowych dań, które doskonale sprawdzą się na obiad lub na kolację: aromatyczne dania z pieca, klasyczne potrawy kuchni polskiej, a także własne wyroby w postaci słodkich i wytrawnych pierogów.

Zobacz, jakie to proste. Koniecznie wejdź na naszą stronę Nasz eDeli, zrób zakupy, a nie pożałujesz!

Góra