Artykuł partnerski

MAX nowy sklep z elektronarzędziami. Przed świętami przygotowano dużo promocji

To dobra wiadomość dla domowych majsterkowiczów, ale i specjalistów! Firma MAX uruchomiła w Cikowicach koło Bochni nowy sklep z elektronarzędziami. Na ponad 500 metrach kwadratowych znajdziecie sprzęt takich marek jak: AL-FA, LEX, EUROCRAFT, ASAKA. Warto tam zajrzeć już dziś, bo do końca grudnia trwa świąteczna promocja. Na klientów czekają niższe ceny i atrakcyjne rabaty.

Potrzebujesz nowych elektronarzędzi do pracy? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu, gdzie dostępny jest sprzęt potrzebny do budowy lub remontu domu, ale też pracy w ogrodzie, garażu czy warsztacie.

Na miejscu podpowiemy, pomożemy i doradzimy. Znamy się na tym, działamy na rynku już ponad 20 lat. Jesteśmy bezpośrednim i wyłącznym importerem takich marek jak: AL-FA, LEX, EUROCRAFT, ASAKA.

W naszym nowym sklepie znajdziesz: wiertarki, wkrętarki, szlifierki, piły, kompresory, spawarki, a także całą gamę innych narzędzi i urządzeń. Mamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny. I co istotne, u nas towar jest dostępny od ręki, nawet w większych ilościach.

Sklep Max z elektronarzędziami to także szeroki wachlarz części zamiennych do sprzętów oferowanych przez nas marek, a także innych dostępnych na rynku.

Z myślą o naszych klientach na miejscu uruchomiliśmy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy!

Sklep MAX z elektronarzędziami
Cikowice 250
tel. 696-067-441
Czynne poniedziałek-piątek: 8.00-17.00
sobota: 8.00-13.00.

Góra