- REKLAMA -
- REKLAMA -
Artykuł partnerski

Krzysztof Kokoszka – SPOT i list do mieszkańców Bochni

- REKLAMA -

Szanowni Państwo! Drodzy mieszkańcy Bochni

Za kilka dni, 21 października 2018 r., będziecie Państwo współdecydowali o kształcie naszej Małej Ojczyzny. Wybory samorządowe dają każdemu z nas możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie naszej wspólnoty. Każdy mieszkaniec Bochni, udzielając poparcia swoim kandydatom, będzie mógł wyrazić swoje oczekiwania oraz wpłynąć na funkcjonowanie i rozwój naszego miasta. Dlatego gorąco zachęcam Państwa do udziału w najbliższych wyborach samorządowych.

Mając świadomość Państwa oczekiwań, co do bardziej aktywnych i odważnych działań na rzecz rozwoju Bochni, postanowiłem kandydować na Burmistrza Miasta Bochnia. Nie będę Państwu oferował populistycznych haseł. Deklaruję natomiast chęć aktywnego działania i otwartość w nowym sposobie myślenia o Bochni.

Dzięki Państwa poparciu chciałbym zrealizować ambitny, acz realny program. Moim marzeniem jest, aby Bochnia była miastem dbającym o swoich mieszkańców, zapewniającym im poczucie bezpieczeństwa oraz wysoką jakość i komfort życia.  Miastem wspierającym lokalnych przedsiębiorców, pozyskującym nowych inwestorów, dającym przestrzeń dla zróżnicowanej działalności gospodarczej. Miastem tworzącym możliwości do aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz dbającym o estetykę i zieleń.

W swoim programie stawiam między innymi na poprawę sieci drogowej w mieście, budowę parkingów, w tym wielopoziomowego parkingu przy dworcu kolejowym, działania proekologiczne, rozwój infrastruktury sportowej, kulturalnej i oświatowej, w tym uruchomienie żłobka oraz budowę mieszkań. Chciałbym również skupić się na wzbogaceniu obecnego systemu wsparcia i opieki nad seniorami oraz profilaktyce zdrowotnej.

Zapewniam Państwa, że dołożę wszelkich starań, podejmę każdy trud i wysiłek, aby dobre działania i decyzje znalazły swoje urzeczywistnienie dla pomyślności Bochni i naszego w niej życia.

Jeszcze raz gorąco zachęcam Państwa do wzięcia udziału w tegorocznych wyborach samorządowych i jednocześnie proszę Państwa o głos na moją kandydaturę na Burmistrza Miasta Bochnia.

Krzysztof Kokoszka

Kandydat na Burmistrza Miasta Bochnia

Publikacja sfinansowana ze środków KW Prawo i Sprawiedliwość

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra