I liga: Koszykarki Contimax-u MOSiR Bochnia od wysokiego zwycięstwa rozpoczęły sezon 2019/20

Contimax MOSiR Bochnia pokonał Pałac Młodzieży Tarnów w spotkaniu 1. kolejki sezonu 2019/20 w II lidze kobiet. Bochnianki nie pozostawiły żadnych złudzeń rywalkom, które pokonały na ich terenie różnicą aż 50 punktów!

PM Tarnów – Contimax MOSiR Bochnia 42:92 (16:19, 10:25, 3:24, 13:24)

Punkty dla Bochni zdobyły: Magdalena Puter 23, Monika Malinowska 13, Aisza Buczek 10, Julia Natkaniec 10, Gabriela Rak 10, Natalia Mazur 8, Agnieszka Krawiec 8, Wiktoria Zając 4, Agnieszka Blum 2,Gabriela Czekaj 2, Aleksandra Klimas 2.
Trenerzy: Małgorzata Misiuk, Rafał Sroka (asystent)

Tylko w pierwszej kwarcie oba zespoły toczyły wyrównany pojedynek. Potem na parkiecie dominowały bochnianki, które z czasem zaczęły budować coraz większą przewagę dzięki dobrej grze swoich liderek. Popis dały zwłaszcza w trzeciej kwarcie, którą wygrały aż 24-3! Przy wysokim prowadzeniu szansę występu otrzymały wszystkie zawodniczki, dzięki czemu każda z nich zdołała zakończyć spotkanie z dorobkiem punktowym. Ostatecznie mecz zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem bochnianek 92:42.

Następne spotkanie Contimax MOSiR rozegra w sobotę 12 października o godz. 18 na Hali Widowiskowo-Sportowej z UKS Żak Nowy Sącz. Wstęp wolny! Przy okazji zaplanowano wiele atrakcji dla kibiców. Najaktywniejsi otrzymają nowe koszulki WSPIERAM. Oprócz tego odbędą się występy grupy tanecznej ze szkoły tańca New Fresh Space oraz specjalna prezentacja drużyny.