Artykuł partnerski

PRACA w WERNER KENKEL BOCHNIA – Operator mieszalni farb/Kolorysta

Jeśli chcesz być częścią firmy, w której rodzinna atmosfera, partnerstwo, wspólne dążenie do celów i pasja w pracy to coś więcej niż tylko hasła na plakatach to Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. jest miejscem dla Ciebie.

Operator mieszalni farb/Kolorysta

Miejsce pracy: Bochnia

      Kluczowe obowiązki:

  • Dostawa farb gotowych do maszyn przetwórczych
  • Sporządzanie zamówień farb i komponentów pomocniczych
  • Tworzenie receptur farbowych
  • Odpowiadania za proces akceptacji koloru na linii technologicznej.
  • Obsługa i nadzór nad pracą podczyszczalni ścieków
  • Prowadzenie magazynu farb
  • Prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań,

Sukces na tym stanowisku  zapewni Ci:

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie, kierunki pokrewne będą dodatkowym atutem
  • Obsługa komputera w stopniu dobrym
  • Chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Dbanie o jakość wytwarzanego produktu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym: pracę od pon. do piątku w godzinach: 06-14, 14-22, 22-06

W zamian proponujemy Ci:

  • Prace w polskiej firmie o długiej historii i bardzo stabilnej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie zależne od Twojego zaangażowania oraz realizacji celów
  • Pracę  z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
  • Świadczenia socjalne
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Jeśli zależy Ci na pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, interesuje Cię tylko długoterminowa współpraca a dodatkowo zależy Ci na rozwoju kwalifikacji – to jest to oferta dla Ciebie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Zgłoś aplikację www.wernerkenkel.com.pl

Uwaga: Twoje CV musi być opatrzone poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych zawartych w ofercie pracy wykraczających po za zakres określony przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych dla potrzeb procesu rekrutacji. Wyrażam / Nie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.”

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Brak zgody na dalszą rekrutację nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia

Z pełną klauzulą informacyjną można zapoznać się na stronie internetowej https://www.wernerkenkel.com.pl/ lub w siedzibie firmy.

Góra