Artykuł partnerski

Fotowoltaika – własny prąd z energii słonecznej. Zamów już dziś darmową wycenę!

Chcesz zmniejszyć rachunki za prąd? Zainwestuj w fotowoltaikę! Jesteśmy po to, żeby Ci w tym pomóc. Fotovoltaika.expert – to dział Allmax sp z o.o z Krakowa, firmy działającej już od wielu lat z sukcesami na rynku krajowym jak i europejskim.

W 2019 roku w trosce o środowisko i wychodząc na przeciw potrzebom rynku stworzyliśmy dział zajmujący się fotowoltaiką. Działamy lokalnie na terenie Małopolski w Damienicach koło Bochni, przewidując w najbliższym czasie ekspansję na ościenne województwa.

Baza naszych dostawców to sprawdzone lokalne firmy z długoletnim doświadczeniem takie jak np. MEGAel Bochnia.

Oferowane przez naszą firmę instalacje PV to z kolei technologicznie rozwiązania z najwyższej półki najlepszych producentów światowych takich jak HUAWEI, JA solar, czy Sharp.

Decydując się na montaż paneli możesz skorzystać z dofinansowania w ramach programu MÓJ PRĄD. Nie bez znaczenia jest także możliwość odliczenia kosztów instalacji fotowoltaicznej od podatku za rok 2020!

Pozyskiwanie energii słonecznej ma mnóstwo zalet! Przede wszystkim dla naszej planety, o którą musimy zadbać, aby posłużyła nam jeszcze przez długi czas. Fotowoltaika to rozwiązanie przede wszystkim opłacalne dla Ciebie – Twojego domu, gospodarstwa, czy firmy.

Jeśli zainwestujesz w panele, zobaczysz różnicę w comiesięcznych wydatkach na prąd. Od momentu wdrożenia fotowoltaicznych paneli prąd będziesz mieć za darmo!

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Wycenę przygotowujemy bezpłatnie – wystarczy, że się z nami skontaktujesz:

  • adres e-mailowy biuro@fotovoltaika.expert,
  • telefon 537 005 004.

KLIKNIJ I ZAMÓW JUŻ DZIŚ DARMOWĄ WYCENĘ!

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra