Artykuł partnerski

Fotowoltaika – własny prąd z energii słonecznej! Zobacz, jak bardzo dzięki temu obniżą się koszty utrzymania domu i firmy

Montując panele słoneczne radykalnie obniżysz swoje koszty, co w czasie kryzysu ma kluczowe znaczenie. Jeśli chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd, postaw na fotowoltaikę! To zapobiegnie wzrostowi kosztów utrzymania i zwiększy bezpieczeństwo finansowe na długie lata. Nie zwlekaj, teraz jest najlepszy czas, by decydować się na tego typu inwestycje, tym bardziej, że na jej realizację możesz otrzymać dotację!

Fotovoltaika.expert – to dział Allmax sp z o.o z Krakowa, firmy działającej już od wielu lat z sukcesami na rynku krajowym jak i europejskim.

W 2019 roku w trosce o środowisko i wychodząc na przeciw potrzebom rynku stworzyliśmy dział zajmujący się fotowoltaiką. Działamy lokalnie na terenie Małopolski w Damienicach koło Bochni, przewidując w najbliższym czasie ekspansję na ościenne województwa.

Baza naszych dostawców to sprawdzone lokalne firmy z długoletnim doświadczeniem takie jak np. MEGAel Bochnia.

Oferowane przez naszą firmę instalacje PV to z kolei technologicznie rozwiązania z najwyższej półki najlepszych producentów światowych takich jak HUAWEI, JA solar, czy Sharp

Decydując się na montaż paneli możesz skorzystać z dofinansowania w ramach programu MÓJ PRĄD. Nie bez znaczenia jest także możliwość odliczenia kosztów instalacji fotowoltaicznej od podatku za rok 2020!

Pozyskiwanie energii słonecznej ma mnóstwo zalet! Przede wszystkim dla naszej planety, o którą musimy zadbać, aby posłużyła nam jeszcze przez długi czas. Fotowoltaika to rozwiązanie przede wszystkim opłacalne dla Ciebie – Twojego domu, gospodarstwa, czy firmy.

Jeśli zainwestujesz w panele, zobaczysz różnicę w comiesięcznych wydatkach na prąd. Od momentu wdrożenia fotowoltaicznych paneli prąd będziesz mieć za darmo!

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Wycenę przygotowujemy bezpłatnie – wystarczy, że się z nami skontaktujesz:

 • adres e-mailowy biuro@fotovoltaika.expert,
 • telefon 537 005 004.

KLIKNIJ I ZAMÓW JUŻ DZIŚ DARMOWĄ WYCENĘ!

3 komentarze

3 Comments

 1. sam

  29 lutego godzina 20:23

  No i co z tego zrobiłem to i tyle samo muszę zapłacić Gminie Bochnia za śmieci najdroższe w naszym powiecie wstyd dla władz i radnych gminy.

 2. Arek

  06 maja godzina 10:53

  Władze gminy Bochnia to normalnie wstyd na cały kraj .sami krętacze i układowych byle sami napchali swoje kieszenie a mieszkańców gminy traktują jak dojne krowy .

 3. Ja

  03 czerwca godzina 16:06

  A jak fotowoltaika wpływa na sprzęt elektryczny w domu, czy skraca ich żywotność?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra