Radni Prawa i Sprawiedliwości osiągnęli postawiony przez siebie cel. Podczas dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w Bochni odwołali Przewodniczącą Katarzynę Kortę-Wójcik i na jej miejsce powołali Jana Balickiego.
Radni Prawa i Sprawiedliwości osiągnęli postawiony przez siebie cel. Podczas dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w Bochni odwołali Przewodniczącą Katarzynę Kortę-Wójcik i na jej miejsce powołali Jana Balickiego.















