Galeria BRZESKO. Dyskoteka na zakończenie ferii ZDJĘCIA Małgorzata Więcek-Cebula Dodano 12 lutego 2023 18:26 Share Tweet Share Share Email Komentarzy - REKLAMA - Ale to była zabawa! W sobotni wieczór na zakończenie ferii na lodowisku w Brzesku odbyła się dyskoteka. Frajda była tym większa, że wejście na lodowisko podczas tego wydarzenia było bezpłatne. Tagi:Brzesko, dyskoteka na lodowisku, Polecane Kliknij i dodaj komentarz Share Tweet Share Share Email Polecamy BRZESKO. Przez upały są problemy z dostawą wody w Brzesku. RPWiK wydało komunikat BRZESKO. Jednogłośne absolutorium dla Tomasza Latochy burmistrza Brzeska BRZESKO. Plenerowe wakacyjne treningi: ćwiczenia, zumba i zajęcia w skateparku