Na słodkości zapraszają w czwartek rodzice i uczniowie klasy 4 a, Stowarzyszenie „Bocheńska Dwójka” oraz Szkolne Koło Wolontariatu. Dochód z kawiarenki zostanie przeznaczony na pomoc ogarniętej wojną Ukrainie.

Na słodkości zapraszają w czwartek rodzice i uczniowie klasy 4 a, Stowarzyszenie „Bocheńska Dwójka” oraz Szkolne Koło Wolontariatu. Dochód z kawiarenki zostanie przeznaczony na pomoc ogarniętej wojną Ukrainie.
