Praca

PRACA: pracownik produkcji – dział aluminium – operator plotera CNC w DAN DAV

Pracownik produkcji / dział aluminium / operator plotera CNC
Miejsce pracy: Drwinia / Zielona
Ilość etatów 1

Obowiązki:

  • praca przy produkcji stolarki aluminiowej klasowej i bez klasowej,
  • bieżąca Obsługa plotera frezującego CNC,
  • kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu,
  • stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania,
  • stosowanie się do procedur ZKP, BHP oraz ppoz.

Wymagania:

  • preferowane doświadczenie przy obsłudze plotera frezującego CNC, możliwość przyuczenia do zawodu,
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi technicznej urządzeń
  • znajomość obsługi komputera – środowisko Windows,
  • mile widziana znajomość programów ZW3D, Unilink
  • wykształcenie średnie , średnie techniczne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + premia
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy

Informacje: anna.pasiut@dandav.com.pl
lub tel. 12/ 28-17-474

Góra