Praca

PRACA: Konstruktor aluminium w DAN DAV

Konstruktor aluminium / dział ofertowy / produkcja
Miejsce pracy: Drwinia / Zielona

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie ofert konstrukcji aluminiowych współpraca z działem ofertowym,
  • analiza dokumentacji technicznej dostarczonej Oferentowi,
  • dokonywanie uzgodnień z klientem oraz dostawcami,
  • analiza oraz przekazywanie wytycznych do działu produkcji,
  • bieżąca obsługa zgłoszeń serwisowych oraz zapytań klientów,
  • bieżąca obsługa dostawców lub podwykonawców,
  • nadzór w procesie realizacji zleceń / kontraktów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne mile widziane wyższe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora lub technologa produkcji w zakresie konstrukcji aluminiowych,
  • znajomość programów specjalistycznych (Aluprof) oraz Auto Cad na poziomie bardzo dobrym,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność , systematyczność , optymizm,
  • mile widziana komunikatywność języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy,
  • praca w rozwijającym się zespole,
  • możliwość pracy zdalnej lub w określonych godzinach,
  • konieczne oprzyrządowanie do pracy wraz z samochodem służbowym do celów wyjazdów,
  • możliwość rozwoju w naszych strukturach,
  • udział w szkoleniach, w tym także, językowych.

 Wynagrodzenie: adekwatne do posiadanych umiejętności.

Informacje: anna.pasiut@dandav.com.pl
lub tel. 12/ 28-17-474

Góra