Artykuł partnerski

Poradnia Pediatryczna na wysokim poziomie

Przychodnia Bocheńska na dobre wpisała się w krajobraz miasta. Warto wiedzieć, że w ramach umowy z NFZ leczy nie tylko dorosłych, ale także dzieci oferując najmłodszym odwiedzającym Poradnię Pediatryczną wysoki standard  bezpłatnej opieki medycznej.

Lekarz pediatra przyjmuje codziennie, zarówno dzieci zdrowe, które rodzice przyprowadzają na bilans (2, 4,6,10-latka i gimnazjalisty) czy na szczepienia ochronne wynikające z kalendarza szczepień, ale też dzieci chore.

Strefa dzieci zdrowych i chorych jest rozdzielona. Gabinety urządzono bowiem w dwóch częściach budynku.

To jeszcze nie wszystko! W Przychodni Bocheńskiej, która dba o wysoki standard usług, poczekalnia przy gabinetach dla dzieci chorych jest wyposażona w urządzenie oczyszczające powietrze z bakterii, wirusów, grzybów, a także innych zanieczyszczeń powietrza.

Każdy gabinet w Poradni Pediatrycznej wyposażony jest także w kącik zabaw dla dzieci, żeby rodzic malucha miał czas na spokojną rozmowę z lekarzem. W Przychodni Bocheńskiej  pediatrzy  bowiem nie tylko leczą dzieci, ale także edukują rodziców, aby ci wiedzieli, jak poradzić sobie z infekcją, zanim zdecydują się odwiedzić lekarza.

– To bardzo ważne, aby mama widząc u dziecka stan podgorączkowy, nie wpadała w panikę – mówi  lek. med.  Małgorzata Kozłowska, specjalista w dziedzinie pediatrii.

Warto dodać, bo to także ważna kwestia, że lekarze w Przychodni Bocheńskiej przyjmują w gustownie urządzonych gabinetach wyposażonych w specjalistyczny sprzęt do badania.

W przychodni na miejscu działa też Punkt Pobrań, który czynny jest  nie tylko od poniedziałku do piątku, ale także w soboty.

W Przychodni  Bocheńskiej realizowane są też wizyty patronażowe lekarza pediatry i położnej środowiskowo-rodzinnej.

Warto sprawdzić, jak komfortowa może być wizyta u lekarza! Na wizytę  można się umówić pod nr tel.  14 611 63 63.

Więcej informacji: www.przychodniabochenska.pl

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra