Wydarzenia

Proszówki. W niedzielę organizują „Wyprzedaż garażową”. To doskonała okazja, by kupić coś wyjątkowego za symboliczną cenę

Kinga Bieniek i Agnieszka Fischer organizatorki akcji, na zdjęciu także Lena Bieniek
Fot. Małgorzata Więcek-Cebula

Ubrania, buty, wózki, foteliki samochodowe, ale też zabawki, książki lampki, telefony, rowery czy meble – wszystko to po symbolicznych cenach będzie można kupić podczas zaplanowanej na niedzielę  „Wyprzedaży garażowej”. Używane, ale znajdujące się w dobrym stanie przedmioty wystawi dwadzieścia osób. Pomysłodawczyniami akcji zaplanowanej w Proszówkach 436 są: Kinga Bieniek i Agnieszka Fischer.

Dwie przedsiębiorcze kobiety od dawna nosiły się z zamiarem zorganizowania akcji podczas której będzie można pozbyć się zbędnych przedmiotów, zalegających niemal w każdym domu.

– Przecież każdy z nas ma takie rzeczy, których zwyczajnie żal wyrzucić. Nasza „Wyprzedaż garażowa” jest świetną okazją, by się za symboliczne pieniądze oddać je komuś, kto z nich jeszcze skorzysta – mówi Kinga Bieniek.

Akcja jest też szansą na zakup za grosze całkiem fajnych przedmiotów. Wystawi je dwadzieścia osób z Proszówek, ale też Bochni i okolic. To rozmaite przedmioty, wśród których jest: trampolina, rolki, biżuteria, figurki, przybory kuchenne i ubrania dla dzieci i dorosłych.

„Wyprzedaż garażowa” odbędzie się w Proszówkach 436 (od głównej drogi skręcamy w prawo przed szkołą). Organizatorki zapewniają bezpłatny parking i smaczną kawę. Akcja zaplanowana jest od godziny 15 do 19.

– To świetna okazja, by kupić coś wyjątkowego. Przekonałam się o tym sama kilkanaście lat temu podczas pobytu w USA. Na zorganizowanej tam wyprzedaży kupiłam piękną szkatułkę wyścielaną materiałem za symbolicznego dolara. Do dziś przechowuję w niej biżuterię – mówi Agnieszka Fischer.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Vistula
Akces
Góra