Kultura

Gmina Bochnia. Sylwia Grzeszczak, Weekend i Electric Girls

Już w najbliższy weekend zaplanowano Święto Gminy Bochnia. Na scenie ustawionej na boisku sportowym KS Victoria Słomka-Gawłów wystąpią Sylwia Grzeszczak, Weekend i Electric Girls. Organizatorem wydarzenia jest wójt gminy Bochnia Marek Bzdek.

Imprezę w sobotę rozpocznie o godz. 15 Turniej Sołectw, w którym sołtysi i mieszkańcy poszczególnych miejscowości będą walczyć o Puchar Wójta Gminy Bochnia, ale też atrakcyjne nagrody.
Przez dwa dni pracownia RERUM Kinga Magdoń będzie również organizować czas najmłodszym gościom organizując warsztaty eko „Fruniemy do nieba”. Podczas zabawy wraz z rodzicami dzieci stworzą fruwające zwierzaki.

Po południu, od godziny 18 na scenie będzie królować muzyka disco. Rozpocznie zespół POWER PLAY, znany m.in. z takich hitów jak: ,,Co ma być to będzie’’, ,,Kochaj mnie’’, ,,Lubisz to lubisz’’. Następnie na scenie pojawi się zespół WEEKEND z kultowym utworem ,,Ona tańczy dla mnie’’. Około godziny 22 DJ Marco zaprosi wszystkich na całonocną, autorską dyskotekę pod gwiazdami.

Niedzielne świętowanie rozpocznie się o godzinie 14 „Świętem Latawca”. Na tę okazję zostały przygotowane liczne gry i zabawy dla całych rodzin. Nie zabraknie oczywiście konkursu na najpiękniejszy, samodzielnie wykonany latawiec.
Występy scenicznie rozpocznie o godzinie 17 regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Siedlecanie”.
Następnie zaplanowano koncert niezwykle utalentowanych młodych laureatów Gminnego Konkursu Wokalnego, w tym Agnieszki Nowakowskiej i Piotra Sieczki uczestników The Voice Kids i uczestników X edycji programu „Mam Talent”, czyli Orkiestrę Dętą Baczków, która wykona największe przeboje ze swojego repertuaru.

O 20:30 wystąpi gwiazda Święta Gminy Sylwia Grzeszczak. W czasie tego wyjątkowego koncertu wspólnie z Sylwią Grzeszczak jedną z jej piosenek zaśpiewa zwyciężczyni gminnego konkursu na najlepszego młodego wokalistę.

Koncert zakończy widowiskowy pokaz sztucznych ogni, po którym najwytrwalsi goście będą mogli się jeszcze bawić z ELECTRIC GIRLS.

Przez cały weekend na boisku będzie stacjonował lunapark JN-LUNAPARK.
Dla gości przygotowany został obszerny parking.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Vistula
Akces
Góra